Керівництво самопроголошеної ЛНР – сотня озброєних людей, які захопили владу, – експерт

14:54 25 травня 2014 р.


Фото: molbuk.ua

Cеред озброєних «ввічливих чоловічків», які фактично зірвали вибори Президента України на території Луганської області, представників інших держав, начебто, немає. Переважно - це місцева публіка, представники, так званої, самопроголошеної «Луганської народної республіки».

Про це повідомив Сергій Сакадинський, голова Луганського медіа-клубу,
під час відеомоста –марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу

Хоча вибори на Луганщині відбуваються лише у двох округах, керівництво ЛНР однаково вкрай незадоволене. Адже ставилося за мету, аби вибори у регіоні взагалі не відбулися. А ті два «непокірні» округи зіпсували нульову статистику сепаратистів, наголосив Сакадинський.

Наразі, вважає Сергій Сакадинський, про жодну демократію на Луганщині мова не йде. Там, де точаться бої і де гинуть люди, навіть сенсу немає говорити про демократію. Сьогодні керівництво самопроголошеної ЛНР – це майже сотня озброєних людей, які просто захопили владу і яких ніхто, ніколи і ніде не обирав.

Більшість населення Луганщини сьогодні посідає вичікувальну позицію. Люди дивляться хто переможе – сепаратисти чи центральна влада. І визначаться, коли це стане зрозуміло. Поки ж в області вібуваються вибори без вибору: навіть у тих, хто хоче проголосувати, немає жодного бажання йти під кулі. Тож воліють залишатися вдома і очікувати, чим завершаться вибори Президента в інших регіонах, повідомив експерт.

Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:36 30 жовтня 2020 р.

КГБ рекомендувало Віталія Коротича для встановлення «культурних контактів» з українською діаспорою

Центр досліджень визвольного руху спільно з архівом Служби безпеки України та Архівом національної пам’яті публікує у вільному доступі оцифровані копії документів з архівів КҐБ про членство УРСР в ООН.

Рубрика: Політика

21:58 29 жовтня 2020 р.

У другий тур виборів мера Львова виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, - ТВК

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати першого туру виборів мера Львова. У другий тур виходять Андрій Садовий і Олег Синютка, розрив між якими перевищив 20 тис. голосів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу