Керівництво Львовом відбувається лише з кабінету міського голови, – депутат (відео)

19:33 18 вересня 2015 р.

Уся робота і все управління у Львівській міській раді є цілковито централізованим. І все керівництво відбувається навіть не з 3-4 кабінетів заступників міського голови, які на сьогодні є нелегітимними, бо не були обраними, а лише з кабінету міського голови.

Про це сьогодні, 18 вересня, під час публічних дебатів: «Яку децентралізацію влади лобіюють партії-учасниці місцевих виборів 25 жовтня 2015 року на Львівщині», що відбулися у Львівському прес-клубі, заявив представник від
ВО «Свобода» Яромир Самагальський.

- Натомість ми вважаємо, що максимум повноважень та максимум коштів мають йти в районні адміністрації, які більше наближені до мешканця, - каже він.

На його думку, сьогодні і державні, і муніципальні органи в цивілізованих країнах – це є центри обслуговування мешканців.
- Спілкування мешканця і держави можна звести до нормальної філософії, яка зараз превалює в цивілізованих країнах – це надання будь-яких послуг населенню.

Повноваження можна розділити. Це ті, що притаманні тільки державі: міжнародна політика, оборона, служба безпеки, антимонопольне законодавство. Є змішані – охорона правопорядку, медицина, освіта, транспорт. І є, які притаманні тільки місцевому самоврядуванню. 95% усіх потреб мешканців будь-якої нормальної цивілізованої країни  повинні задовольнятися на місцевому рівні, - вважає Яромир Самагальський.

Він нагадав, що ще в 1997 році Україна приєдналася до Європейської хартії .
- Але, на жаль, проводилася не децентралізація, а  – централізація. І ті рішення, які зараз нам пропонуються, є не системні рішення. Вони – паліативні, - каже він.

Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:54 24 жовтня 2021 р.

Міністерство оборони очолить ексльвів'янин, який має успішну кар'єру в Києві

Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового керівника Міністерства оборони. Ним має стати чинний віцепрем’єр-міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков.

Рубрика: Політика

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу