Керівники районів Львівщини звітуватимуть перед громадськістю з другої декади лютого

13:26 2 лютого 2015 р.


Фото: svitppt.com.ua

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, з другої декади лютого в усіх районних державних адміністраціях Львівської області розпочнуться публічні заслуховування звітів про результати роботи за 2014 рік.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що другої декади лютого в усіх районних державних адміністраціях Львівської області  розпочнуться публічні заслуховування звітів про результати роботи за 2014 рік. У повідомленні також конкретизують:

«Таке доручення сьогодні, під час апаратної наради, дав голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Очільник Львівщини наголосив на максимальному інформуванні населення про дату проведення таких звітів шляхом поширення у засобах масової інформації та оголошень.

«Усі керівники районів мають зрозуміти, що в іншому разі такий звіт не буде зарахований. Адже люди мають право почути, чим займаються органи місцевої влади», – зазначив він.

Олег Синютка також додав, що до заслуховувань долучатимуться представники облдержадміністрації та депутати обласної ради. «Чим більше людей ми залучимо до такого звіту, тим корисніше це буде для справи», – резюмував голова ОДА».

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу