Керівник МВС вручив державні нагороди дванадцятьом бійцям батальйону «Львів» (відео)

21:21 20 квітня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Як повідомили в понеділок у прес-службі обласного управління МВС, командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» Ігор Вольський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, ще одинадцять бійців – нагрудним знаком «За відвагу в службі», а 24-ом присвоєні чергові спеціальні звання.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС повідомили сьогодні, 20 квітня:

«Дванадцять бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» обласного управління МВС, у тому числі – командир цього підрозділу майор міліції Ігор Вольський, отримали високі державні нагороди. Нагородження відбулось у Львівському Державному університеті внутрішніх справ.

Указом Президента України Петра Порошенка за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність та відвагу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, командир батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» обласного управління МВС, майор міліції Ігор Вольський, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Одинадцять бійців батальйону наказом Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова нагороджені нагрудним знаком «За відвагу в службі». Ще 24 бійцям присвоєні чергові спеціальні звання.

Арсен Аваков звернувся при ціьому до присутніх із такими словами: «Однією з головних функцій правоохоронців є захист країни. Особливо це актуально в той час, коли на сході України йде справжня війна, на якій гинуть наші товариші. Я гордий сьогодні від імені Президента України і від себе особисто вручити ці високі державні нагороди бійцям, які їх заслужили на полі бою».

Від керівництва Головного управління МВС України у Львівській області нагороджених правоохоронців привітав начальник ГУМВС області полковник міліції Дмитро Загарія».

dailylviv.com

До теми

11:21 24 травня 2022 р.

Квиток в один кінець: на кораблях-ракетоносцях рф замість оригінальних поставили побутові китайські агрегати

Запроваджені проти країни-окупанта міжнародні санкції не дозволяють повноцінно обслуговувати та ремонтувати навігаційне обладнання і дизельне устаткування бойових кораблів флотилії.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу