Кендзьор, Косів і Парубій розкривають московську агентуру

15:33 4 грудня 2018 р.

Фото до новини

Колишні народні депутати Ярослав Кендзьор, Михайло Косів, Володимир Парубій 4 грудня на прес-конференції у Львівському прес-клубі “Як гібридна парламентська опозиція «рятувала» Україну від запровадження воєнного стану? Як рятувати Україну від такої опозиції?” одноголосно підтримали дії Петра Порошенка.


Відео: Львівський прес-клуб.

Крім оприлюднення звернення Форуму громадських організацій Львівщини з приводу запровадження воєнного стану в Україні і негідної поведінки депутатів Верховної Ради – “гібридної опозиції”, учасники прес-конференції оцінили сьогоднішню політичну ситуацію в Україні.

“Коли ми обговорили цю ситуацію і цей “шабаш”, який бачила вся Україна, і, на превеликий жаль, весь світ, як я уявляю, і всі ми уявляємо, як торжествував Путін і “путінці” у Кремлі, коли дивилися пряму трансляцію із Верховної Ради, коли Ляшко і Юлія Володимирівна, Березюк, наш земляк, представник “Самопомочі”, як вони захищали Україну від воєнного стану”, – сказав Ярослав Кендзьор.

“Московською агентурою нашпиговані всі, так би мовити, структури: державні, громадські, політичні”, - переконаний Ярослав Кендзьор. - Нам потрібно знищити московську агентуру”.

Володимир Парубій, голова секретаріату Конгресу української інтелігенції Львівщини, зауважив, що ці суперпатріоти впродовж 6 годин не сказали жодного слова на захист тих хлопців-моряків, які потрапили в полон російських спецслужб. Його також здивував симбіоз у Верховній Раді патріотичних сил і таких промосковських партій, як «Опозиційний блок». “Їхні заяви співзвучні із заявими російської пропаганди, – вважає Володимир Парубій. - Якщо ми піддамось впливу популістських та маніпулятивних заяв, ми втратимо свою державу."

“Нашою проблемою є невміння знайти порозуміння. Ми можемо самі себе звоювати, якщо не уникнемо внутрішніх чвар”, – підсумовує Володимир Парубій.

На думку окремих політиків, усі плани військових мають вийти на показ громадськості, а отже й російських спецслужб, зауважив Михайло Косів.

"У такі критичні моменти нашої історії вся  російська агентура починає воскресати і виконувати свої функції, - сказав він. - Усе передвиборне буйство побудоване на непристойному знищенні нинішньої влади".

Щодо критики Петра Порошенка у його нібито сприянні Кремлю Михайло Косів сказав, що або критики мають докази і надають їх Генеральній прокуратурі, або ж вони займаються наклепом і повинні відповісти за це згідно із законодавством.

Учасники прес конференції Ярослав Кендзьор, Михайло Косів, Володимир Парубій одноголосно заявили про правильність рішення Президента України Петра Порошенка щодо запровадження воєнного стану в Україні і публічно підтримали його на майбутніх президентських виборах.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів