Кавалери радянських нагород мають право на пенсію за особливі заслуги, а ті, хто боронять Україну, – ні, – дискусія у Львові

17:15 11 березня 2015 р.

Про це сьогодні, 11 березня, говорили під час дискусії у Львівському прес-клубі на тему: «За що і чим нагороджують героїв АТО і як це висвітлюють ЗМІ сходу і заходу України».

Її учасниками були військові, львівські журналісти та представники медіа східних областей України - Донецької, Дніпропетровської, Харківської  та Одеської.

За українським законодавством, кавалери українських орденів не мають права на підвищені пенсії.

Згідно з законом про пенсії, за особливі заслуги перед Україною такі пільги надають лише Героям України, особам, нагородженим орденом «Небесної Сотні», Героям Радянського Союзу, Героям Соціалістичної праці, кавалерам ордена Леніна, ордена Слави трьох ступенів, ордена «За відвагу» та іншим.

Тобто всі, хто має радянські нагороди, має право на пенсію за особливі заслуги.  А ті, хто боронить, Україну – ні.

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу