Карта найгарячіших точок на Сході України змінилася сьогодні лише трохи, – ЗМІ (відео)

23:30 4 травня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ТСН.ua

Як повідомляють тележурналісти, терористи продовжують перетворювати його на малопридатне для нормального життя місце.


Відео: ТСН.ua

Карта найгарячіших точок на Сході України трохи змінилася, проте сепаратисти продовжують перетворювати його на малопридатне для нормального життя місце. Про це повідомляє сьогодні, 4 травня, «ТСН.ua».

Ще вчора, у суботу 3 травня, найнебезпечнішим місцем на Сході був Слов'янськ, але у неділю тут дещо спокійніше. Вдень 4 травня кореспонденти чули там постріли з автоматичної зброї, але інтенсивного вогню не велося.

У суботу українські збройні сили повернули під контроль держави слов'янську телевежу. Центр містечка, втім, лишається в руках місцевого криміналітету.

У Краматорську 3 травня українські військові теж повернули контроль над телевежею та штаб-квартирою спецслужб.

Міська адміністрація Маріуполя залишається під контролем сепаратистів. Вночі проти 4 травня у місті диміли покришки – це сепаратисти чекали на штурм, лякали самі себе, але не дочекалися.

Захопленими залишаються об'єкти в Горлівці, Червоноармійську, Макіївці, Харцизьку, Константинівці. Практично у всіх цих містах міськвиконкоми та офіси силових структур контролюються сепаратистами.

У центрі Луганська обласна адміністрація і будівлі силових структур захоплені терористами.

В Антрациті захоплена районна адміністрація. Так само і міліція. Антрацит розташований всього за 32 км від російського кордону. За даними наших кореспондентів, організатори терористичного руху роздавали там зброю населенню.

У Донецьку під контролем прихильників «Донецької республіки» залишається будівля ОДА. У суботу демонстранти з російською символікою атакували тут офіс корпорації «ІСД» – бізнес, до якого причетний донецький губернатор Сергій Тарута. З офісу, як повідомляють ЗМІ, викрали комп'ютерну техніку, а також ікони і запаси алкоголю.

Секретар РНБО Андрій Парубій повідомив, що на 8-9 травня російські бойовики готують провокації на Сході України та в Херсоні.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини