Кандидати в Президенти підміняють ідеологію побутовими гаслами, – політик у Львові

10:27 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 1059


Відео: Львівський прес-клуб

У кандидатів в Президенти України майже немає ідеологічних посилів. Хіба - окремі тези, погляди, які би пасували до тієї чи іншої ідеології.

Такий висновок 10 січня під час засідання Громадського прес-центру "Вибори-2019" на тему: “Які ідеології декларують і використовують основні кандидати в Президенти?” зробив член політради Української Галицької партії Богдан Панкевич.

Політик пояснив причини такої безідеологійності.

-Людям ідеологія, яка є системою поглядів, цінностей, ідей і переконань, не цікава. Бо немає розуміння. Якщо людина декларує ідеологію, то вона себе зобов'язує. Вона не має повного простору для маневру. Виборці не розуміють цінності ідеології. Людей цікавить добробут. Тому найліпша методика для всіх кандидатів у Президенти – це популізм: від абсолютно дикого, абсурдного, який декларують абсолютно безвідповідальні кандидати, до - тонкого, технологічно препарованого найліпшими експертами,- наголосив Богдан Панкевич.

Він проаналізував окремі ідеологічні меседжі кандидатів у Президенти.

- Порошенко використовує дуже україноцентричну державницьку позицію, яка тяжіє до консервативної ідеології. Взяв скрипниківське гасло "Геть від Москви". До речі, ми, Українська Галицька партія, уже кілька років дуже активно його розробляємо на львівському і київському рівнях на практиці,- зауважив Богдан Панкевич.

У розтиражованому гаслі Анатолія Гриценка політик також не зауважив ідеології.

-Чесність - це не ідеологія. Чесність - це декларація. Чесність не виключає ані дурості, ані неефективності. Можна бути абсолютно чесним і провалити все на світі. Якщо ти не маєш навиків, талантів, менеджерського хисту або просто ти є страшенно конфліктна особа, яким є Гриценко, який, очевидно, на другий день після виборів розсвариться з усіма, з ким тільки може,- розкритикував кандидата в Президенти Богдан Панкевич. 

За словами члена політради Української Галицької партії, у Юлії Тимошенко також немає ідеології. Є лише декларації - те, що люди хочуть почути. Це є гарні посили для виборця, щоб акумулювати і мобілізувати максимальну частину голосів.

- Проскочила ідеологічна теза Садового на з'їзді партії, коли його висували кандидатом в Президенти. Про християнську демократію, християнські цінності. Але на виборах парламентських вони мають стати партерами з «Демальянсом», який на 180 градусів змінив свою ідеологію - від християнської демократії до ліберальної. То як вони будуть свою коаліцію в парламенті позиціонувати? У Садового ще є гасло - "Візьми і зроби". Воно було привласнено, а належало Борису Гудзяку, теперішньому єпископу, і УКУ. Не дуже це - по-християнськи,- каже політик. 

А Ляшко з його обіцянками повернути Крим, цілуванням бабусь, корів та поїданням землі – це, на думку Богдана Панкевич, відвертий маргінез. 

- Якщо наш народ є настільки глупим, ведеться на це, то такої долі він і заслуговує,- підсумував Богдан Панкевич.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

19:35 18 березня 2019 р.

Куди Україна піде з наступним президентом - три сценарії

31 березня в Україні відбудуться вибори президента, які багато в чому визначатимуть майбутнє країни на наступні п'ять років. Про варіанти розвитку ситуації - журналіст Сергій Руденко для DW.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 198

13:40 15 березня 2019 р.

Спікер Держдуми РФ зажадав від України відшкодування «втрат» Криму

Голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін вважає, що влада України повинна відшкодувати анексованому Криму втрати, які нібито зазнав упродовж 25 років півострів від «руйнівної політики».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 783

11:28 15 березня 2019 р.

У Львові розпочався «Форум місцевого самоврядування»

Львів уже всьоме став платформою для обміну досвідом, обговорення й аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі місцевих органів влади у розвитку держави.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 639