Кандидати в Президенти підміняють ідеологію побутовими гаслами, – політик у Львові

10:27 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 1185


Відео: Львівський прес-клуб

У кандидатів в Президенти України майже немає ідеологічних посилів. Хіба - окремі тези, погляди, які би пасували до тієї чи іншої ідеології.

Такий висновок 10 січня під час засідання Громадського прес-центру "Вибори-2019" на тему: “Які ідеології декларують і використовують основні кандидати в Президенти?” зробив член політради Української Галицької партії Богдан Панкевич.

Політик пояснив причини такої безідеологійності.

-Людям ідеологія, яка є системою поглядів, цінностей, ідей і переконань, не цікава. Бо немає розуміння. Якщо людина декларує ідеологію, то вона себе зобов'язує. Вона не має повного простору для маневру. Виборці не розуміють цінності ідеології. Людей цікавить добробут. Тому найліпша методика для всіх кандидатів у Президенти – це популізм: від абсолютно дикого, абсурдного, який декларують абсолютно безвідповідальні кандидати, до - тонкого, технологічно препарованого найліпшими експертами,- наголосив Богдан Панкевич.

Він проаналізував окремі ідеологічні меседжі кандидатів у Президенти.

- Порошенко використовує дуже україноцентричну державницьку позицію, яка тяжіє до консервативної ідеології. Взяв скрипниківське гасло "Геть від Москви". До речі, ми, Українська Галицька партія, уже кілька років дуже активно його розробляємо на львівському і київському рівнях на практиці,- зауважив Богдан Панкевич.

У розтиражованому гаслі Анатолія Гриценка політик також не зауважив ідеології.

-Чесність - це не ідеологія. Чесність - це декларація. Чесність не виключає ані дурості, ані неефективності. Можна бути абсолютно чесним і провалити все на світі. Якщо ти не маєш навиків, талантів, менеджерського хисту або просто ти є страшенно конфліктна особа, яким є Гриценко, який, очевидно, на другий день після виборів розсвариться з усіма, з ким тільки може,- розкритикував кандидата в Президенти Богдан Панкевич. 

За словами члена політради Української Галицької партії, у Юлії Тимошенко також немає ідеології. Є лише декларації - те, що люди хочуть почути. Це є гарні посили для виборця, щоб акумулювати і мобілізувати максимальну частину голосів.

- Проскочила ідеологічна теза Садового на з'їзді партії, коли його висували кандидатом в Президенти. Про християнську демократію, християнські цінності. Але на виборах парламентських вони мають стати партерами з «Демальянсом», який на 180 градусів змінив свою ідеологію - від християнської демократії до ліберальної. То як вони будуть свою коаліцію в парламенті позиціонувати? У Садового ще є гасло - "Візьми і зроби". Воно було привласнено, а належало Борису Гудзяку, теперішньому єпископу, і УКУ. Не дуже це - по-християнськи,- каже політик. 

А Ляшко з його обіцянками повернути Крим, цілуванням бабусь, корів та поїданням землі – це, на думку Богдана Панкевич, відвертий маргінез. 

- Якщо наш народ є настільки глупим, ведеться на це, то такої долі він і заслуговує,- підсумував Богдан Панкевич.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:31 24 червня 2019 р.

«Батьківщина» не накрила на Львівщині чотири округи

Центральна виборча комісія сьогодні оприлюднить прізвища кандидатів у депутати до Верховної Ради від партії ВО «Батьківщина» . На Львівщині ця партія висуває вісім мажоритарників.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 606

13:35 24 червня 2019 р.

Два екс-голови ЛОДА вийдуть на поєдинок

Сьогодні, 24 липня, о 15.00 у Львівському прес-клубі – виборчі дебати за проектом «Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2550

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу