Кандидати на посаду міського голови Львова не очікували другого туру

18:30 15 листопада 2015 р.

Про це сьогодні, 15 листопада, під час відеомарафону на тему: «Вибори 2015: як Львів обирає міського голову», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив менеджер з комунікацій ГО «Європейський діалог» Дмитро Посипанко.

- Один був настільки самовпевненим, що навіть не розглядав якусь стратегію другого туру. А другий просто не сподівався потрапити в другий тур, - каже він.

За його словами, коли з’ясувалося, що другий тур буде, то кандидати на крісло мера були не готовими до конструктивних дискусій.

- Кандидати будують свою риторику на звинуваченнях, а це не є європейський підхід. Вони мали би будувати дискусію на тому, що я зроблю, а не на тому, що поганого зробив опонент. А в нас звикли тільки звинувачувати і заліпити пів міста зовнішньою рекламою, - каже Дмитро Посипанко.

Незважаючи на це, тільки кандидати у Львові погодилися вийти на дебати.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:26 17 травня 2021 р.

Енкаведистський садизм на Донбасі у виконанні росіян і сепаратистів проти громадян України, - звіт

Під час війни на Донбасі, що триває з 2014 року, в полон до сепаратистів потрапило майже 4 тисячі громадян України. Більшість з них зазнали тортур, яких не знає цивілізований світ.

Рубрика: Політика

11:50 15 травня 2021 р.

Львівщину відвідали генерали Збройних сил США

Командувач 7-го командування з підготовки ЗС США бригадний генерал Крістофер Норі та командир 5-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС США генерал-лейтенант Джон Колашескі провели робочу зустріч із командувачем з підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Олександром Павлюком та начальником Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павлом Ткачуком.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу