Кандидату від «Сили людей» погрожує чинний нардеп

15:28 18 вересня 2014 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Кандидат у народні депутати України від політичної партії «Сила людей» у 123 виборчому окрузі (Новий Розділ) Анатолій Шалаєв стверджує, що його життю існує загроза. Про це він повідомив сьогодні під час прес-конференції у Львівському прес-клубі.

Анатолій Шалаєв є депутатом Новороздільської міської ради уже 10 років і увесь цей час займається екологічними проблемами свого краю. А проблем з екологією тут є багато. В регіоні заскаладовані сумнозвісні угорські гудрони, які вже впродовж 12 років ніхто не може ані утилізувати, ані вивезти.  

- Новий Розділ перетворюється на смітник Європи. Понад 90 відсотків усіх відходів Львівщини знаходиться саме у нашому регіоні. – стверджує кандидат в нардепи.

За його словами, оскільки він активно піднімає цю тему і увесь час друкує статті у місцевій газеті «Новий погляд. Регіони», а також в зв’язку з його наміром балотуватися до Верховної Ради, його опонент і чинний народний депутат вживає всіх, навіть неконституційних заходів, щоб його налякати.

- Зі мною зустрічався син діючого народного депутата і погрожував. Того ж дня у друкарні, де друкують нашу газету, був обшук, - стверджує Анатолій Шалаєв.

Партія, в складі якої він іде на вибори як мажоритарник, серед інших пунктів програми має і екологічну.

- Мій одинадцятирічний син, коли ми писали програму, порадив нам звернути увагу на екологію. Я здивувалася: тут стільки проблем, а він цікавиться саме цим. На що він відповів: «Поки ви вирішите соціальні та економічні проблеми, ми вже не зможемо по землі ходити, доведеться по ній стрибати, бо вона так нагріється», - каже номер п’ятий у списку партії «Сила людей» Оксана Жолнович.

Загалом, за її словами, у списку їхньої партії немає олігархів, чиновників чи людей, які вже заплямували себе в інших політичних силах. До Верховної Ради вони ведуть науковців та бізнесменів, які готові зайнятися роздержавленням усіх структур.

За її словами, навіть події останнього часу, коли за все у державі взяли на себе відповідальність люди, яких ми зараз називаємо волонтерами, показало, що чим менше держава буде впливати на надання послуг, тим ці послуги будуть кращими.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу