Кандидатами у депутати Львівської обласної ради зареєструвалися 1010 осіб від 16 партій | Новини Львова

Кандидатами у депутати Львівської обласної ради зареєструвалися 1010 осіб від 16 партій

14:10 7 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: buskeradio.in.ua

За кожне депутатське місце у ЛОР змагатимуться по 12 кандидатів.

«До Львівської обласної ради у 2015 році оберуть 84 депутати. Проте охочих сісти у депутатські крісла значно більше – кандидатами у депутати ЛОР зареєструвалися 1 010 осіб від 16 політичних партій», – повідомив сьогодні, 7 жовтня, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков, який також поінформував:

«Трохи менше кандидатів на депутатські мандати у міських радах міст обласного значення. Загалом у дев’яти містах обласного значення бажання стати обранцями виявили 3 382 особи.

Усього депутатських місць є  312. На кожне місце депутата міської ради налічується одинадцять претендентів.

Стали учасниками виборчих перегонів місцевого рівня у районах Львівщини  6 380 осіб. Загалом у 20-ти районних радах Львівщини  засідатиме 734 депутати. Отже на одне депутатське місце в районних радах Львівщини претендують в середньому дев’ять кандидатів.

Найменше кандидатів у депутати міських рад міст районного значення – 5 351. Якщо врахувати, що налічується 800 депутатських місць, то за одне депутатське місце змагатимуться в середньому сім кандидатів. Таких рад в області є 34.

Крім цього, 25 жовтня обиратимуть міських голів. Найбільше охочих отримати посаду міського голови є у Дрогобичі, де балотується 16 осіб. Найменше цікавить кандидатів пост мера найменшого в Україна міста Угнева, де лише одна людина виявила бажання стартувати у виборчих перегонах.

Також цього дня пройдуть перші вибори депутатів Новокалинівської міської громади. Усього на цих виборах зареєструвалися 76 кандидатів, які боротимуться за 22 депутатські мандати.

А за посаду міського голови Новокалинівської міської громади змагатимуться чотири особи. Загалом під час місцевих виборів на Львівщині оберуть майже 10 тисяч депутатів та голів місцевих рад».

Про це повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:02 8 липня 2020 р.

Мовним обмудсменом в Україні може стати львів'янин Святослав Літинський

А завтра, 9 липня, велика палата Конституційного Суду України продовжить розгляд справи щодо конституційності Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Рубрика: Політика

19:33 7 липня 2020 р.

Російський експерт погрожує знищенням Яворівського полігону на Львівщині

Військовий експерт підкреслив, що в разі удару ВСУ по Криму російська армія відповість не тільки по частинах, які будуть штурмувати Крим, але й по базах і штабах противника.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу