Кандидат від УРП назвав дві партії за концентрацією мерзотників

22:44 12 жовтня 2015 р.

Фото до новини

Децентралізація, яка проводиться руками брехунів та злодіїв, не принесе користі державі.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 12 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «У чиїх руках опиниться місцева влада після децентралізації. Хто і як її контролюватиме?», які відбулися у Львівському прес-клубі, заявив кандидат до Львівської міської ради від Української республіканської партіє Роман Семчишин.

- У мене дуже багато песимізму з приводу перспектив децентралізації в її теперішньому вигляді. Якщо припустити, що в Україні є внутрішній ворог, є мерзотники, корупціонери, злодії, пристосуванці, які заважають нам жити, і вони перебувають в якихось політичних партіях, то, я думаю, всі зі мною погодяться, що найбільше мерзотників є у провладних партіях. Одна з найбільших провладних партій – Народний фронт, навіть на вибори не йде через падіння рейтингу. Друга партія за концентрацією мерзотників і внутрішніх ворогів – це «Солідарність». Так чого можна сподіватися українському народові від законопроекту, які народили ці два угрупування. Я не відчуваю особливою різниці між тим, що робиться зараз і тим, що робив Янукович 5 років тому. Метою Януковича при децентралізації  була ліквідація українського села, заощадження коштів на  лікарнях, школах, дорогах. Але якщо закон буде ухвалений, то українці будуть жити з ним, - каже Роман Семчишин.

Натомість його опонент, представник «БПП-Солідарність» Роман Матис бачить багато позитиву від майбутньої децентралізації. 

- Чи маю я уяву хто буде керувати реформами після децентралізації. Я відповів «так». Я зараз не чіпляюся за формальну частину цього процесу. Тобто за закони, за нормативні акти, за ті зміни, які нас ще чекають упродовж наступних двох років до процесу завершення цієї процедури повної децентралізації. Я кажу про те, що той початок, який даний процесу, декларує важливий момент – є бажання передати владу на місцях в руки громад. Тобто основним базовим утворенням у нас буде територіальна громада, яка буде займатися вирішенням питань, які пов’язанні з її життєдіяльністю і базовими потребами, починаючи від вирішення таких проблем, як  незаконні забудови, і закінчуючи встановленням місцевих податків, котрі будуть давати можливість регіонам конкурувати між собою в питаннях залучення інвесторів, переведення бізнесу, створення робочих місць та інше. Зніметься питання хто кого годує в Україні. Ми зможемо самі розпоряджатися, починаючи з регіону, закінчуючи територіальною громадою, як нам жити і що робити з тими грошима та можливостями, які ми маємо, - вважає він.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів