Кандидат від УРП назвав дві партії за концентрацією мерзотників

22:44 12 жовтня 2015 р.

Децентралізація, яка проводиться руками брехунів та злодіїв, не принесе користі державі.

Про це сьогодні, 12 жовтня, під час публічних дебатів на тему: «У чиїх руках опиниться місцева влада після децентралізації. Хто і як її контролюватиме?», які відбулися у Львівському прес-клубі, заявив кандидат до Львівської міської ради від Української республіканської партіє Роман Семчишин.

- У мене дуже багато песимізму з приводу перспектив децентралізації в її теперішньому вигляді. Якщо припустити, що в Україні є внутрішній ворог, є мерзотники, корупціонери, злодії, пристосуванці, які заважають нам жити, і вони перебувають в якихось політичних партіях, то, я думаю, всі зі мною погодяться, що найбільше мерзотників є у провладних партіях. Одна з найбільших провладних партій – Народний фронт, навіть на вибори не йде через падіння рейтингу. Друга партія за концентрацією мерзотників і внутрішніх ворогів – це «Солідарність». Так чого можна сподіватися українському народові від законопроекту, які народили ці два угрупування. Я не відчуваю особливою різниці між тим, що робиться зараз і тим, що робив Янукович 5 років тому. Метою Януковича при децентралізації  була ліквідація українського села, заощадження коштів на  лікарнях, школах, дорогах. Але якщо закон буде ухвалений, то українці будуть жити з ним, - каже Роман Семчишин.

Натомість його опонент, представник «БПП-Солідарність» Роман Матис бачить багато позитиву від майбутньої децентралізації. 

- Чи маю я уяву хто буде керувати реформами після децентралізації. Я відповів «так». Я зараз не чіпляюся за формальну частину цього процесу. Тобто за закони, за нормативні акти, за ті зміни, які нас ще чекають упродовж наступних двох років до процесу завершення цієї процедури повної децентралізації. Я кажу про те, що той початок, який даний процесу, декларує важливий момент – є бажання передати владу на місцях в руки громад. Тобто основним базовим утворенням у нас буде територіальна громада, яка буде займатися вирішенням питань, які пов’язанні з її життєдіяльністю і базовими потребами, починаючи від вирішення таких проблем, як  незаконні забудови, і закінчуючи встановленням місцевих податків, котрі будуть давати можливість регіонам конкурувати між собою в питаннях залучення інвесторів, переведення бізнесу, створення робочих місць та інше. Зніметься питання хто кого годує в Україні. Ми зможемо самі розпоряджатися, починаючи з регіону, закінчуючи територіальною громадою, як нам жити і що робити з тими грошима та можливостями, які ми маємо, - вважає він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу