Канадські генерали та полковники завжди радяться зі своїми сержантами

17:29 24 лютого 2016 р.

У Збройних силах Канади є тільки одна генеральська посада, яка відповідає українському званню генерал-полковника і називається CDS. Проте і він має радника-сержанта, який пройшов усі ті етапи навчання, що й офіцери.

Про це сьогодні, 24 лютого, під час дискусії на тему: «Підготовка, кар'єрне зростання і професійні обов'язки сержантського складу Збройних сил Канади і України», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив воррент-офіцер (головний сержант) Канадського контингенту військ у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (в минулому – інструктор в інституті з підготовки старшого старшинського (воррент-офіцерського) складу (Chief Warrant Officer Osside Profession of Arms Institute) Роберто Орсіні.

За його словами, найнижчим офіцерським званням у канадській армії є другий лейтенант. 

- На його погонах є один ромбик. Цій людині треба пройти кілька курсів підготовки, щоби вирости до лейтенанта. Програма підготовки офіцерів-кадетів займає чотири роки. Але треба зазначити, що також чотири роки необхідно для людини, яка має ступінь бакалавра, щоби стати капітаном, - каже він. 

Якщо полковник не буде призначений на генеральську посаду, то він так і залишиться полковником. 

Разом з навчання та ростом у кар’єрі росте і воррент-офіцер, проте, залишаючись у званні сержанта. 

- Сержант отримує ту ж підготовку, яку отримує офіцер цього ж рівня. Його роль – давати пораду командирові. Якщо командир приймає рішення на стратегічному рівні, то його радник мусить мати відповідні знання, щоби давати корисні поради щодо командування на цьому ж рівні, - каже Роберто Орсіні.

За його словами, відповідальність за прийняття рішення завжди покладено на офіцера. 

- Ми змінили систему наказів. Сучасна система віддавання наказів – це не просто віддавання наказів. Старші офіцери кажуть молодшим, який ефект вони хочуть отримати після виконання наказу. Молодшим офіцерам буває важко зрозуміти, як це зробити. Тут їм допомагають сержанти, - каже старший сержант канадської армії. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу