Канада захищатиме Україну, – Трюдо

08:15 21 червня 2016 р.

Фото до новини

Про це прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо сказав у Торонто у понеділок під час виступу на канадсько-українському бізнес-форумі, участь у якому взяли близько півтисячі учасників, серед яких була і численна українська урядова делегація на чолі із першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим.

«Канада продовжуватиме захищати суверенітет України у відповідь на незаконну анексію Росією Криму та підтримку нею заколотників на сході України», - сказав Трюдо. Він додав, що Канада також підтримуватиме процес реформування України.

«Поки ви проводите важливі реформи у своїй країні, ми будемо продовжувати рішуче стояти разом з Україною, у тому числі надаючи пряму підтримку зусиллям із посилення демократії, підтримки верховенства права та стимулювання економічного зростання», - зазначив прем’єр-міністр Канади. За його словами, саме через це уряд його країни зробив підписання Угоди про ЗВТ із Україною своїм пріоритетом.

«Ми продовжуватимемо ділитися нашим досвідом, оскільки розуміємо, що сильна демократія важлива для економічного процвітання. Урешті-решт ми хочемо допомогти Україні досягти стабільності та посилити її середній клас», - наголосив Трюдо.

На його переконання, працюючи разом Канада та Україна «досягнуть більшого економічного процвітання, безпеки та незалежності для українців».

Нагадаємо: в Торонто у понеділок тривав канадсько-український бізнес-форум, участь у якому взяли близько півтисячі учасників, серед яких була і численна українська урядова делегація на чолі із першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим. З канадського боку до цієї події, окрім численних підприємців, долучилися прем'єр-міністр Джастін Трюдо, міністр міжнародної торгівлі Христя Фріланд, парламентські секретарі міністрів міжнародного розвитку та імміграції, прем'єр-міністр провінції Онтаріо, а також кілька депутатів парламенту.

Про це повідомив кореспондент Укрінформу.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів