Канада відмовлятиме у візах чиновникам, причетним до придушення протестів в Україні

23:16 28 січня 2014 р.

Фото до новини


Фото: ukrainianvancouver.com

Про це йдеться в спільній заяві Міністерства закордонних справ і Міністерства імміграції Канади, розповсюдженій у вівторок.

Згідно з інформацією, вдатися до такого «обдуманого рішення» владу Канади змусили «останні дії членів української правлячої еліти». В заяві сказано також:

«Враховуючи жорстоке придушення законного протесту і залякування опозиційних голосів, ми будемо обмежувати в'їзд до Канади – з негайним набранням чинності – для ключових державних діячів як відповідь на їхні дії останніми днями. Незважаючи на те, Канада вітає недавні події в Україні, ще багато що належить зробити. Український уряд повинен виконати основні вимоги народу, в тому числі щодо звітності і повного дотримання демократичних принципів».

У Канаді також заявили, що будуть і надалі підтримувати український народ, який «мужньо продовжує виступати на підтримку демократії». Влада країни і далі стежитиме за розвитком подій в Україні і розгляне подальші кроки, якщо буде така необхідність. Про це повідомляє сьогодні, 28 січня, «Українська правда».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини