Кабмін закидає держустанови, ЗМІ та поштові скриньки «темниками»

14:55 29 листопада 2013 р.


Фото: svit24.net

Уряд поширює агітаційну інформацію про те, як «турботлива» влада не підписала «загрозливу для економіки» Угоду про асоціацію з Євросоюзом. Ця інформація надходить в державні установи та провладні ЗМІ у вигляді «темників», а також на листівках, які кладуть у кожну поштову скриньку. Про це заявила голова Львівської обласної організації ВО «Свобода», народний депутат України Ірина Сех.

«Державні установи та провладні ЗМІ отримують так звані «Тези і довідкові матеріали» для використання у коментарях. Там йдеться про те, що рішення уряду про відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС – не політичне, а пов’язане із загрозами для економіки, яких «добрий» уряд не може допустити. Там є також вказівки, як пояснювати раптовість рішення уряду, є цифри, які свідчать про вигоду від участі у Митному союзі та втрати від асоціації з ЄС, і запевнення в тому, що влада і далі рухатиметься шляхом євроінтеграції.

За цими «темниками» змушені працювати державні та провладні телеканали. Тобто на наших очах відбувається тиск на журналістів, спроба ручного керування ЗМІ», - зазначає Ірина Сех.

За словами народного депутата, листівку схожого змісту 28-29 листопада поширили через пошту. «Листівки на дорогому папері, надруковані в кольорі, написані від імені уряду, але без жодних підписів та вихідних даних. Їх знаходять жителі Львівщини у поштових скриньках разом із передплатними виданнями. Уряд зі своєю безглуздою агітацією намагається залізти в кожну шпарину», - зазначає Ірина Сех.

За її словами, листівки поширено в «партизанський спосіб». «Не відомо, хто їх видав, за які кошти, за чиєю вказівкою їх розповсюджували. Є підстави вважати, що це зроблено за бюджетні кошти», - зазначає народний депутат.

 Про це повідомила прес-служба ВО "Свобода".

dailylviv.com

До теми

23:40 26 вересня 2021 р.

Нардеп фракції ОПЗЖ Нестор Шуфрич став мажоритарним співвласником телеканалу "Перший Незалежний"

Народний депутат фракції Партії "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич став мажоритарним співвласником телеканалу "Перший Незалежний" (ТОВ "Тайм медіа"), створеного колишніми співробітниками телеканалів, яких пов'язують з одним із лідерів "ОПЗЖ" Віктором Медведчуком, повідомляється на сайті одного з цих каналів "112.Україна".

Рубрика: Політика

18:33 26 вересня 2021 р.

Завтра у Львівському пресклубі - ексклюзивне інтерв'ю з головою комісії комунального майна ЛМР Сергієм Івахом

Завтра, 27 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - ексклюзивне інтерв'ю з головою комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища Львівської міської ради, ексначальником управління майном спільної власності Львівської обласної ради Сергієм Івахом.

Рубрика: Політика

18:51 24 вересня 2021 р.

Місто Дубляни покинуло Львівську МТГ за рішенням суду у Києві

Окружний адміністративний суд міста Києва виключив місто Дубляни зі складу Львівської громади. Це рішення суд ухвалив 22 вересня за позовом мешканця Дублянів, координатора Комітету захисту прав громад Віталія Горбатенка.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу