Кабмін перейменував чотири міністерства й створив два нові

11:20 3 вересня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів ухвалив постанову про оптимізацію органів центральної влади, згідно з якою перейменовано чотири міністерства та створено два нові.

Відповідний документ від 2 вересня № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади»  розміщено на сайті «Урядового порталу». У постанові визначено, що з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади Кабінет міністрів перейменовує міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на міністерство розвитку громад та територій України, міністерство економічного розвитку і торгівлі – на міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, міністерство екології та природних ресурсів – на міністерство енергетики та захисту довкілля України і міністерство у справах ветеранів – на міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Водночас, згідно з постановою, уряд реорганізовує міністерство аграрної політики та продовольства шляхом приєднання до міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністерство енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання до міністерства енергетики та захисту довкілля і міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Крім цього, згідно з урядовим документом утворено міністерство культури, молоді та спорту України на базі міністерства інформаційної політики. На цей новоутворений центральний орган виконавчої влади покладено завдання та функції міністерства культури і міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.
Згідно з постановою КМУ, також утворено міністерство цифрової трансформації України шляхом реорганізації Державного агентства з питань електронного урядування.

Уряд ухвалив рішення, що центральні органи виконавчої влади, що утворюються шляхом реорганізації інших центральних органів влади, є правонаступниками майна, прав та обов’язків органів, які реорганізуються, а центральні органи виконавчої влади, що припиняються згідно з цією постановою, продовжують виконувати функції та повноваження у визначених сферах до завершення здійснення заходів з утворення та/або реорганізації органів виконавчої влади, яким передаються відповідні повноваження та функції.

Міністерству юстиції доручено, згідно з цією постановою, подати у тижневий строк проєкт урядового документа щодо утворення комісій з реорганізації міністерства енергетики та вугільної промисловості, міністерства аграрної політики та продовольства, міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, міністерства інформаційної політики, Державного агентства з питань електронного урядування та утворення комісій з ліквідації міністерства культури, міністерства молоді та спорту.
Про це dailylviv.com

До теми

10:46 10 серпня 2022 р.

Площу Ринок у Львові завалили російським металобрухтом

Сьогодні уночі, 10 серпня, на площі Ринок у Львові почали монтувати виставку російської військової техніки, яку знищили Збройні Сили України. Виставка має назву ««Вистоїмо, переможемо!».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу