Кабмін перейменував чотири міністерства й створив два нові

11:20 3 вересня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів ухвалив постанову про оптимізацію органів центральної влади, згідно з якою перейменовано чотири міністерства та створено два нові.

Відповідний документ від 2 вересня № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади»  розміщено на сайті «Урядового порталу». У постанові визначено, що з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади Кабінет міністрів перейменовує міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на міністерство розвитку громад та територій України, міністерство економічного розвитку і торгівлі – на міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, міністерство екології та природних ресурсів – на міністерство енергетики та захисту довкілля України і міністерство у справах ветеранів – на міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Водночас, згідно з постановою, уряд реорганізовує міністерство аграрної політики та продовольства шляхом приєднання до міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністерство енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання до міністерства енергетики та захисту довкілля і міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Крім цього, згідно з урядовим документом утворено міністерство культури, молоді та спорту України на базі міністерства інформаційної політики. На цей новоутворений центральний орган виконавчої влади покладено завдання та функції міністерства культури і міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.
Згідно з постановою КМУ, також утворено міністерство цифрової трансформації України шляхом реорганізації Державного агентства з питань електронного урядування.

Уряд ухвалив рішення, що центральні органи виконавчої влади, що утворюються шляхом реорганізації інших центральних органів влади, є правонаступниками майна, прав та обов’язків органів, які реорганізуються, а центральні органи виконавчої влади, що припиняються згідно з цією постановою, продовжують виконувати функції та повноваження у визначених сферах до завершення здійснення заходів з утворення та/або реорганізації органів виконавчої влади, яким передаються відповідні повноваження та функції.

Міністерству юстиції доручено, згідно з цією постановою, подати у тижневий строк проєкт урядового документа щодо утворення комісій з реорганізації міністерства енергетики та вугільної промисловості, міністерства аграрної політики та продовольства, міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, міністерства інформаційної політики, Державного агентства з питань електронного урядування та утворення комісій з ліквідації міністерства культури, міністерства молоді та спорту.
Про це dailylviv.com

До теми

15:58 23 липня 2021 р.

Військові резервісти з усієї України навчаються на Яворівському полігоні

У навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Яворівський полігон, с Старичі) розпочалися навчання резервістів першої та другої черг.

Рубрика: Політика

15:27 23 липня 2021 р.

ЛитПолУкрбриг зачистила і звільнила житлові будинки у місті, - навчання Три мечі-2021

Під час багатонаціонального навчання “Три мечі-2021“, яке триває на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, підрозділи Литовсько-Польсько-Української бригади вдосконалюють практичні елементи застосування, які будуть необхідні під час активних заходів.

Рубрика: Політика

20:20 22 липня 2021 р.

З радянського монументу слави - у музей радянського терору: у Львові перенесуть дві скульптури

У Львові триває демонтаж Монумента слави на вул. Стрийській. Уже завершено демонтаж і переміщення до музею «Територія терору» усіх горельєфів, стартують роботи з переміщення двох центральних скульптур.

Рубрика: Політика

20:10 22 липня 2021 р.

Російські війська розташувалися за 330 км від Львова

У білоруське місто Брест, що межує з кордоном Польщі, прибув перший ешелон з військовослужбовцями і технікою Російської Федерації. Росія вже почала перекидати сили, які будуть брати участь в маневрах Республіки Білорусь та Російської Федерації «Захід-2021», які офіційно мають розпочатися тільки у вересні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу