Кабмін перейменував чотири міністерства й створив два нові

11:20 3 вересня 2019 р.

  • 1
  • 1053


Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів ухвалив постанову про оптимізацію органів центральної влади, згідно з якою перейменовано чотири міністерства та створено два нові.

Відповідний документ від 2 вересня № 829 «Деякі питання оптимізації системи центральних органів виконавчої влади»  розміщено на сайті «Урядового порталу». У постанові визначено, що з метою оптимізації системи центральних органів виконавчої влади Кабінет міністрів перейменовує міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на міністерство розвитку громад та територій України, міністерство економічного розвитку і торгівлі – на міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, міністерство екології та природних ресурсів – на міністерство енергетики та захисту довкілля України і міністерство у справах ветеранів – на міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Водночас, згідно з постановою, уряд реорганізовує міністерство аграрної політики та продовольства шляхом приєднання до міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, міністерство енергетики та вугільної промисловості шляхом приєднання до міністерства енергетики та захисту довкілля і міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Крім цього, згідно з урядовим документом утворено міністерство культури, молоді та спорту України на базі міністерства інформаційної політики. На цей новоутворений центральний орган виконавчої влади покладено завдання та функції міністерства культури і міністерства молоді та спорту, що ліквідуються.
Згідно з постановою КМУ, також утворено міністерство цифрової трансформації України шляхом реорганізації Державного агентства з питань електронного урядування.

Уряд ухвалив рішення, що центральні органи виконавчої влади, що утворюються шляхом реорганізації інших центральних органів влади, є правонаступниками майна, прав та обов’язків органів, які реорганізуються, а центральні органи виконавчої влади, що припиняються згідно з цією постановою, продовжують виконувати функції та повноваження у визначених сферах до завершення здійснення заходів з утворення та/або реорганізації органів виконавчої влади, яким передаються відповідні повноваження та функції.

Міністерству юстиції доручено, згідно з цією постановою, подати у тижневий строк проєкт урядового документа щодо утворення комісій з реорганізації міністерства енергетики та вугільної промисловості, міністерства аграрної політики та продовольства, міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, міністерства інформаційної політики, Державного агентства з питань електронного урядування та утворення комісій з ліквідації міністерства культури, міністерства молоді та спорту.
Про це повідомили у вівторок, 3 вересня, в агенції новин «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(1)

Фантом

17:33 08 вересня 2019 р.

Відповісти

Це все захоплююче цікаво але хотілося б довідатись - з якою метою таке здійснюється й якою є "Програма дій" цього Уряду і чи існує така взагалі. Між іншим - є один дуже дієвий і простий спосіб пришвидшити реформи й забезпечити їх успішність та відносно швидко досягти економічного піднесення України. Рецепт - простіше простого і простіше за парену ріпу ... Питання - чи комусь це потрібно в Україні ? Отже ... Під державні гарантії захищеності та свободи дій запросити в Україну капітали Морганів-Рокфеллерів-Ротшильдів-тощо - банківські, страхові, інвестиційні, виробничі й усі інші. Вони самі визначать найбільш привабливі українські місця вкладення власних капіталів і частково будуть конкурувати за них між собою та з українським капіталом. І не треба волати про незахищеність української робочої сили - українці їдуть працювати до Європи за набагато гіршими умовами працевлаштування. А вимоги щодо іноземних капіталів теж коригуються із часом. Єдина але необхідна умова - повне витіснення з України російського капіталу у будь-якому вигляді та повне припинення економічних відносин з Російською Федерацією за тимчасовим винятком до повного заміщення щодо критичного імпорту як от ядерне паливо для українських АЕС.

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:20 17 вересня 2019 р.

Голова Львівської ОДА представив свого першого заступника

Голова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський.представив у вівторок, 17 вересня, свого новопризначеного першого заступника голови Львівської ОДА – 28-річного Юрія Холода.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 978

10:08 17 вересня 2019 р.

Свободу слова для локальних ЗМІ треба заробити

Учасники відеомісту Львів-Одеса на тему «Роздержавлені ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?» у Львівському пресклубі дискутували з приводу шляхів розвитку місцевої преси.

Рубрика: Політика

  • 1
  • 360

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу