Із тими, хто хочуть Сомалі на Донбасі, переговорів не буде, – Порошенко

23:29 25 травня 2014 р.


Фото: vk.com

Переможець президентських виборів за результатами екзит-полів повідомив у неділю: «На початку червня почнуться зустрічі на найвищому форматі. На деяких із них буде присутня російська сторона».

Переможець президентських виборів за результатами екзит-полів Петро Порошенко розповів про призначення Кабміну, переговори із Росією та плани щодо Донбасу. На запитання про те, хто в його команді, Порошенко пообіцяв назвати імена міністрів на наступний день після інаугурації.

«На наступний день після інаугурації. Не виключено, що це буде зроблено саме на землях Донбасу», – сказав він.

Він наголосив, що найперше його команда має гарантувати мир та безпеку українців.

За його словами, слід забезпечити громадянам на сході право на використання мови, гарантування культурних прав тощо.

«Тим, хто готові будуть готові скласти зброї, якщо на них немає крові, ми готові гарантувати широку амністію», – сказав Порошенко. При цьому він наголосив, що цьому має передувати роззброєння.

«Тим, хто хоче побудувати на Донбасі Сомалі, які не стоять ні за захист прав, ні за федералізацію, ні за захист російської мови, які хочуть  залишити собі право вбивати та грабувати, із цими людьми жодних переговорів бути не може», – сказав Порошенко.

Говорячи про переговори із РФ, Порошенко розповів, що прямо із завтрашнього дня почнуться активні міжнародні консультації. 

«На початку червня почнуться зустрічі на найвищому форматі. На деяких із них буде присутня російська сторона. Я не виключаю, що і у форматі четвірки: Україна, СЩА, ЄС, Росія, і в інших форматах цей діалог буде розпочато» , – сказав Порошенко.

Водночас, за його словами, зараз Україна має готувати проекти позицій української сторони. «Зник ключовий аргумент, чому Росія відмовлялася сідати за стіл переговорів із Україною – невизнання влади. Хоча жодної причини цьому не було», – заявив Порошенко. Він також заявив, що «Крим завжди був, є і буде українським».

Про це повідомляє сьогодні, 25 травня, «Українська правда».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Порошенко також запевнив, що антитерористична операція буде ефективнішою й коротшою.

dailylviv.com

До теми

15:42 28 жовтня 2020 р.

Батенко звинуватив у змові при фальсифікації виборів на Львівщині «Слугу народу», а другу політсилу пообіцяв назвати ввечері

У теоретичній змові, яка фальшує результати підрахунку голосів на виборах до Львівської облради, є дві політичні сили.

Рубрика: Політика

15:24 28 жовтня 2020 р.

Не 6 партій, а 9! У Львові розповіли про фальсифікацію при підрахунку голосів на виборах до Львівської облради (відео)

На Львівщині працюють над недопущенням політичних сил «За Майбутнє», НРУ і Української Галицької партії до Львівської обласної ради, хоча вони є прохідними.

Рубрика: Політика

14:56 28 жовтня 2020 р.

На Львівщині передають виборчу документацію: вивезення печаток з дільниць, переписування протоколів у ТВК та машинах (відео)

ГМ "ОПОРА" фіксує випадки спроб заповнювати виборчу документацію безпосередньо в приміщеннях ТВК, у машині біля будівель, де розташовані ТВК, а також - наявність у представників комісій печаток ДВК, що є порушенням встановленої законодавством процедури.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу