Італія стала 23-ю країною ЄС, яка ратифікувала угоду з Україною

14:28 10 вересня 2015 р.

Парламент Італії ратифікував угоду про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Про це повідомив на своїй сторінці у мережі мікроблогів Twitter посол Італії в Україні Фабріціо Романо.

«Верхня палата (Cенат) парламенту Італії схвалила закон про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄC – після позитивного розгляду у першому читанні у нижній палаті», – повідомив дипломат.

Таким чином, Італія стала 23-ю країною ЄС, яка ратифікувала угоду з Україною.

За даними, оприлюдненими на початку вересня міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, ще не завершився процес ратифікації в чотирьох країнах ЄС – Чехії, Бельгії, Італії та Нідерландах. Також ще триває процес ратифікації угоди Грецією та Кіпром.

Угоду про асоціацію України і ЄС підписали у березні 2014 року. Щоб Угода про асоціацію набула чинності, її мають ратифікувати всі підписанти – Україна і 28 країн-членів ЄС, а також керівні органи ЄС. Верховна Рада України і Європарламент ратифікували угоду 26 вересня 2014 року.

У Євросоюзі процес ратифікації триває. Тим часом політична частина угоди вже діє в режимі тимчасового застосування; економічна, де йдеться про зону вільної торгівлі, так само запрацює з початку 2016 року.​

Про це повідомило Радіо "Свобода".

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу