Ірина Подоляк грошей в Альфа-банку не тримає і свято кави не організовувала (відео)

17:42 26 вересня 2014 р.

Ірина Подоляк, кандидат до Верховної Ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», отримала конкретну пропозицію від міського голови Львова Андрія Садового йти на вибори в його команді.

У цьому вона зізналася під час прес-конференції-бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 116, який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу.

На її думку, зараз виборців, які готові віддати за неї свої голоси, найбільше хвилює безпека.

- Це безпека, пов’язана з військом, з воєнними діями. Але безпека – це не тільки блок мілітарний. Це - і соціальний, і комунальний. Це є освітлення вулиць, робота правоохоронних органів, - вважає Ірина Подоляк.

Також,на її думку, варто звернути увагу на реформу закону про місцеве самоврядування та закону про бюджет. А щоб зупинити війну, влада зараз повинна озброїти Україну і всю зброю, яку виготовляють в країні та продають, треба залишити і використовувати тут.

Під час дебатів Ірині Подоляк, як чиновнику міськради від культури, було закинуто причетність до фестивалю кави та титульного спонсора – фірми «Жокей» з Росії і музичного фестивалю «Альфа-джаз», який відбувся під час трауру в Україні за загиблими воїнами в АТО. На цей закид кандидат в депутати відповіла, що грошей в «Альфа-банку» не тримає і організатором свята кави не була.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу