Ірина Гримак – керівник Залізничної райадміністрації Львова

10:35 26 грудня 2013 р.


Фото: 20minut.ua

Міський голова підписав розпорядження про призначення її головою району, обов’язки якого вона до цього виконувала, займаючи посаду його заступника.

Перед цим Ірина Гримак працювала заступником голови з питань житлово-комунального господарства Шевченківської районної адміністрації, заступником начальника управління земельних ресурсів та регулювання земельних відносин, а з 2000 року – в управлінні земельних ресурсів Львівської міської ради. Повідомляє про це сьогодні, 26 грудня, прес-служба міської ради додає, що народилася Ірина Гримак 20 березня 1981 року Львові, де отримала в 2004-му в комерційній академії фах «товарознавство і комерційна діяльність», а в 2010-му в регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України – спеціальність «державне управління». 

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу