У Сімферополі триває протистояння в двох штабах прикордонників (оновлено)

22:43 2 березня 2014 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Вони стримали в неділю нападників і не допустили їх до кімнат зберігання зброї та основних комунікацій.

Прес-служба Державної прикордонної служби України інформує в повідомленні «Штаби Азово-Чорноморського регіонального управління та Сімферопольського прикордонного загону не захоплені»:

«Незважаючи на дуже гостре протистояння в Сімферополі з російським спецназом прикордонники не втратили управління підрозділами охорони державного кордону в Криму та продовжують виконувати завдання з охорони державного кордону, забезпечують пропуск громадян через пункти пропуску.

Сьогодні спецпідрозділи Росії за участі офіцерського складу та генералів ФСБ РФ здійснили спробу силового захоплення штабу Сімферопольського загону та адміністративної будівлі Азово-Чорноморського регіонального управління. Операція російськими військовими була ретельно спланована, завчасно виведені з ладу системи управління та зв’язку, для прикриття були задіяні снайпери. Під час штурму нападники виламали двері, частково знищили автоматизовані робочі місця та вимкнули зв'язок.

Прикордонники загону стримали нападників та не допустили їх до кімнат зберігання зброї та основних комунікацій. Наразі в регіональному управлінні та загоні продовжується силове протистояння.

Фахівці російського спецназу здійснюють психологічний тиск на прикордонників та в ультимативній формі вимагають підпорядкуватися новому керівництву АР Крим».

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу