У Сімферополі триває протистояння в двох штабах прикордонників (оновлено)

22:43 2 березня 2014 р.

  • 0
  • 2655


Фото: dpsu.gov.ua

Вони стримали в неділю нападників і не допустили їх до кімнат зберігання зброї та основних комунікацій.

Прес-служба Державної прикордонної служби України інформує в повідомленні «Штаби Азово-Чорноморського регіонального управління та Сімферопольського прикордонного загону не захоплені»:

«Незважаючи на дуже гостре протистояння в Сімферополі з російським спецназом прикордонники не втратили управління підрозділами охорони державного кордону в Криму та продовжують виконувати завдання з охорони державного кордону, забезпечують пропуск громадян через пункти пропуску.

Сьогодні спецпідрозділи Росії за участі офіцерського складу та генералів ФСБ РФ здійснили спробу силового захоплення штабу Сімферопольського загону та адміністративної будівлі Азово-Чорноморського регіонального управління. Операція російськими військовими була ретельно спланована, завчасно виведені з ладу системи управління та зв’язку, для прикриття були задіяні снайпери. Під час штурму нападники виламали двері, частково знищили автоматизовані робочі місця та вимкнули зв'язок.

Прикордонники загону стримали нападників та не допустили їх до кімнат зберігання зброї та основних комунікацій. Наразі в регіональному управлінні та загоні продовжується силове протистояння.

Фахівці російського спецназу здійснюють психологічний тиск на прикордонників та в ультимативній формі вимагають підпорядкуватися новому керівництву АР Крим».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630