Інтервенти провокують штурмом українську військову частину в Севастополі (відео)

11:26 2 березня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Її особовий склад, як повідомив у неділю «ударівець» Дмитро Білоцерковець, готується до оборони.

Дмитро Білоцерковець повідомляє сьогодні, 2 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«Російська армія почала штурм української частини в Севастополі на Матроса Кішки, 39-й загін ВМСУ, адреса – Лазаревська 1, наші перегородили в'їзд у частину БТРом і готуються до оборони, просять журналістів освітити або їхати туди. Тепер про позитив за ніч, наші відбили штаб флоту й прикордонну службу в Балаклаві, готуються відбити все інше захоплене ЧФ РФ».

«Українській правді» Дмитро Білоцерковець підтвердив, що «росіяни атакують 39 навчальний загін ВМС (військове містечко навпроти Лазеревських казарм)», а також конкретизував:

«Українського офіцера-парламентаря захопили в полон. В одній з будівель почалася пожежа. Російський КамАЗ (з кунгом, без упізнавальних знаків) увірвався на територію містечка через КПП для транспорту. Наші перегородили в'їзд БТРом. Таким чином, відрізали російський КамАЗ від основних сил, які залишилися за периметром. Росіяни за межами містечка виставили автоматників та погрожують почати стрільбу. З КамАЗу ніхто не вилазить... На території чутно, що хтось пустив автоматну чергу».


Відео: Морской Портал

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу