Інтервенти погрожували у Феодосії штурмом морським піхотинцям (відео)

12:05 2 березня 2014 р.


Фото: ТСН.ua

Їм давали годину на те, щоб вони склали зброю й здати військові склади.

Про це повідомив Центру журналістських розслідувань військовий експерт і журналіст, підполковник Василь Садовський, який розповів:

«Мені зателефонував Ростислав Ломтенко, заступник командира з виховної роботи бригади у Феодосії. Їм дали годину на виконання ультиматуму – скласти зброю та здати склади. Вимоги виставляє заступник голови Південного військового округу та заступник голови 810-й бригади морської піхоти ЧФ РФ. Українські «морпехи» просять журналістів терміново прибути до Феодосії, щоб стати свідками збройного нападу, який очолює без всякого сорому високопосадовець російської армії».

Термін ультиматуму закінчувався близько 10 годин ранку, після чого інтервенти обіцяли штурм. Натомість дослідник історії флоту, публіцист, колишній офіцер ВМС України Мирослав Мамчак повідомив на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що ультиматум морським піхотинцям ВМС України у Феодосії пред'явили заступник командувача Південним військовим округом РФ і заступник командира 810-ї бригади морської піхоти ЧФ РФ. Але, як повідомив Мирославу Мамчаку по телефону один з офіцерів 1-го батальйону морської піхоти ВМС України у Феодосії, «особовий склад батальйону на загальних зборах прийняв рішення стояти за Україну до останнього матроса».


Відео: ТСН.ua

dailylviv.com

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу