Російські інтервенти оточили українську військову частину в Керчі (відео)

14:10 2 березня 2014 р.

  • 0


Фото: KerchFM

Як повідомляють у неділю ЗМІ, вони одягнені у військову форму Російської Федерації й кажуть що вони з РФ.

Сьогодні люди у військовій формі оточили територію військової частини А-0669. До воріт військової частини підігнали вантажівку «Урал» з російськими номерами.

Солдати одягнені у військову форму Російської Федерації і кажуть що вони з Росії. По периметру частині розташувалися бійці з автоматами. Активних дій вони поки не роблять.

За воротами військової частини українські військові поставили бронетранспортер. У КПП стоять протитанкові та автомобільні загорождения. Заступник командира військової частини А-0669 морської піхоти Олексій Нікіфоров повідомив журналістам, що командування частини спілкувалося з російськими військовими.

Російські військові заявили, що збираються разом охороняти її. Ситуація в частині знаходиться під контролем, паніки немає. Сторонніх осіб на території частини немає. Особовий склад готовий виконувати завдання керівництва.

Окремо командир повідомив, що чутки про те, що батальйон здався або роззброївся – не відповідають дійсності. Про це повідомляє сьогодні, 2 березня, УНІАН, посилаючись на «Керчь.fm».


Відео: KerchFM

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:18 28 лютого 2020 р.

Львів і Ужгород запропонують покарання за брехню в ЗМІ

У понеділок, 2 березня, о 13.00 у Львівському пресклубі буде відеоміст Львів-Ужгород на тему: «Свобода слова. Правдивого чи й брехливого? Хто і як має відрізняти в інформаційному просторі правду від обману і яким повинно бути покарання за брехню?»

Рубрика: Політика

12:44 28 лютого 2020 р.

Представники ОТГ вимагають оприлюднити таємний план адмінподілу Львівшини

Активісти та представники низки об’єднаних територіальних громад Львівщини вимагають змінити склад міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області, а також дослухатися до думки мешканців під час формування перспективного плану районів Львівщини.

Рубрика: Політика

22:08 27 лютого 2020 р.

План ОТГ «кувався» в кабінеті першого заступника голови Львівської ОДА, – експерт

Перспективний план формування територій громад Львівської області, який облдержадміністрація 24 лютого скерувала у Кабмін, був розроблений непрозоро та не відповідно до методики, затвердженої законодавством.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Подвійні стандарти децентралізації на Львівщині

Рубрика: Політика

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу