Інструктори зі США розпочнуть підготовку і перепідготовку українських військових з березня, – посол

17:30 2 лютого 2015 р.


Фото: wartime.org.ua

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт повідомив: «Тепер ми вважаємо найважливішою допомогу в підготовці і перепідготовці українських військових формувань, набуття ними нових навичок. Почнемо відповідну програму вже в березні».

«З березня інструктори США почнуть підготовку і перепідготовку українських військових», – повідомив в інтерв'ю київській газеті «Дзеркало тижня. Україна» посол США в Києві Джеффрі Пайєтт, який також підкреслив: «Україна повинна виграти у Росії завдяки економічній і політичній силі, а не за допомогою армії».

Тим не менш, він нагадав про розміри американської військової допомоги, яка в минулому році склала $118 млн., а в поточному році планується в обсязі $120 млн. Посол також розповів:

«Дивлячись на перспективи майбутнього року, багато зусиль буде зосереджено не на матеріальній допомозі обладнанням, а на допомозі, так би мовити, «програмним забезпеченням». Ми вже закуповували броньовані транспортні засоби, прилади нічного бачення, радарні системи, зашифроване радіокомунікаційне обладнання. Тепер ми вважаємо найважливішою допомогу в підготовці і перепідготовці українських військових формувань, набуття ними нових навичок. Почнемо відповідну програму вже в березні».

При цьому Пайєтт підкреслив, що така робота також наблизить українську армію до стандартів НАТО. Про це повідомляється на сайті київської газети «Дзеркало тижня. Україна».

dailylviv.com

До теми

16:55 21 вересня 2021 р.

Завтра у Львові позачергове засідання виконкому буде на велосипедах

Завтра, 22 вересня, у Львові проведуть позачергове виїзне засідання виконавчого комітету. Засідання відбудеться на площі перед головним корпусом Львівського медичного університету (вул. Пекарська, 69), а приїдуть сюди члени виконкому на велосипедах.

Рубрика: Політика

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу