Інформвійна з Росією триватиме не один десяток років, – політолог (відео)

17:37 9 лютого 2015 р.

У Донецькій області дотепер є муніципальні газети, які друкують свій наклад в окупованому Донецьку. Наприклад, це – муніципальне видання з Дружківки. І редактори таких газет, які працювали на терористів, дотепер – на волі і цим фактом демонструють, що вчасно помінявши прапор, можна незле виглядати, претендувати на державне фінансування і далі займатися інформаційною роботою в Україні.

Про це під час он-лайн інтернет-відеомосту між Львовом і Сумами на тему: «Захист від російської інформаційної окупації: як його організувати в Україні та в регіонах?» повідомив політолог з Донецька, який нині мешкає у Львові, Станіслав Федорчук.

За його словами, держава повинна цілковито використати цей величезний ресурс під назвою «муніципальні комунальні газети». Вони мусять перейти у відання держави і тематично працювати з населенням. Особливо на прикордонних регіонах, на звільнених територіях.

- Ми досі перебуваємо в стані нереформованих інформаційних потоків. І всі, хто працюють в системі медіа, знають, що є клуб олігархів, які володіють основними медіа і саме вони призначають тих людей, які відповідають за розподіл різноманітних частот і умовного балансу за різноманітними групами інтересів. Наскільки це можливо в часі війни? Це просто неприпустимо! В часі війни все має бути для того, щоби забезпечити нашу перемогу, - вважає політолог.

Він запропонував звернути увагу на війну в Перській затоці та ознайомитися з тим, які ресурси були залучені США, щоби повідомити абсолютно всім зацікавленим сторонам про свою позицію.

- Вони кожен свій крок коментували. Це демонструє, що ми відстали в своєму розумінні важливості інформаційних повідомлень для наших військових, для звільнених територій, для окупованих територій, - каже Станіслав Федорчук.

Він зауважив, що хтось дуже хоче, аби ми програли в інформаційній війні. Іншими словами – хтось саботує.

Також політолог наголосив, що потрібен спеціальний інформаційний канал, який транслюватиметься на всю територію колишнього СНГ для пояснення української позиції.

- Дотепер наше вище керівництво не вважає за потрібне, щоби у нас був канал, який би мовив і розповідав російською мовою, цікавими фактами та з цікавими ведучими на весь пострадянський простір. Те, що це не створено, говорить про одне – хтось з керівництва держави не розуміє, що ця війна триватиме, навіть коли ми її виграємо фізично. Інформаційна війна може тривати ще не один десяток років, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу