«Інформаційний спротив» попередив про плани РФ окупувати всю Луганщину

17:48 26 червня 2017 р.


Фото: sprotyv.info

Військові фахівці застерігають: «На порядку денному у Кремля – створення «Газпромівської республіки» в Луганській області».

Уже в 2018 році російські військові можуть почати захоплення всієї Луганської області, щоб отримати контроль над її інфраструктурою. Про це повідомляє спільнота військових фахівціі «Інформаційний спротив», яка також зазначає, що стабільне функціонування будь-якого південного маршруту транспортування газу Росією неможливе без інфраструктури, яка перебуває в Україні.Зокрема, в місті Новопсков у Луганській області розташований другий за величиною і значенням для української ГТС газовий хаб. 

Військові фахівці розповіли: «Раніше вся ця інфраструктура входила до складу УМГ «Донбастрансгаз». Перше, що зробили російські окупанти після встановлення більш-менш стабільною лінії фронту взимку 2015 року – взяли за допомогою фахівців «Газпрому» під повний контроль інфраструктуру «Донбастрансгаз», яка опинилася на території так званих «ЛДНР».

Непідконтрольною «Газпрому» залишилася лише ділянка у північній частині Луганської області – найважливіша. У 2007 році, щоб обійти цей відрізок, що Росія побудувала газопровід «Сохрановка-Октябрьська», який експерти назвали суто політичним проектом і найменш вдалою інвестицією. Але в підсумку виявилося, що навіть з цим газопроводом завдання стабільного прокачування газу через «південний коридор» не вирішується. 

Відтак, «Інформаційний спротив» попередив: «Тому стратегічне завдання для Росії – отримання контролю над усією інфраструктурою у Луганській області. В даний момент обстановка в окрузі більш-менш стабільна. Однак є ризик, що в 2018 році Росія чинитиме спроби дестабілізації ситуації для захоплення цієї території. Тобто розгойдування може початися вже восени. Це може бути приурочено до виборів президента РФ, адже на одному «кримнаші» Путіну стає виїжджати все складніше»

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, на сайті «Інформаційного спротиву».

До теми

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

16:37 27 лютого 2021 р.

Добкін зізнався, що Янукович і Клюєв платили Тягнибоку і "Свободі", - приклад чорного піару на сайтах

На відміну від газет, що наприкінці січня у восьми регіонах України просували переважно позитивний контент, сайти розміщували і негативну політичну «джинсу».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу