«Інформаційний спротив» попередив про плани РФ окупувати всю Луганщину

17:48 26 червня 2017 р.


Фото: sprotyv.info

Військові фахівці застерігають: «На порядку денному у Кремля – створення «Газпромівської республіки» в Луганській області».

Уже в 2018 році російські військові можуть почати захоплення всієї Луганської області, щоб отримати контроль над її інфраструктурою. Про це повідомляє спільнота військових фахівціі «Інформаційний спротив», яка також зазначає, що стабільне функціонування будь-якого південного маршруту транспортування газу Росією неможливе без інфраструктури, яка перебуває в Україні.Зокрема, в місті Новопсков у Луганській області розташований другий за величиною і значенням для української ГТС газовий хаб. 

Військові фахівці розповіли: «Раніше вся ця інфраструктура входила до складу УМГ «Донбастрансгаз». Перше, що зробили російські окупанти після встановлення більш-менш стабільною лінії фронту взимку 2015 року – взяли за допомогою фахівців «Газпрому» під повний контроль інфраструктуру «Донбастрансгаз», яка опинилася на території так званих «ЛДНР».

Непідконтрольною «Газпрому» залишилася лише ділянка у північній частині Луганської області – найважливіша. У 2007 році, щоб обійти цей відрізок, що Росія побудувала газопровід «Сохрановка-Октябрьська», який експерти назвали суто політичним проектом і найменш вдалою інвестицією. Але в підсумку виявилося, що навіть з цим газопроводом завдання стабільного прокачування газу через «південний коридор» не вирішується. 

Відтак, «Інформаційний спротив» попередив: «Тому стратегічне завдання для Росії – отримання контролю над усією інфраструктурою у Луганській області. В даний момент обстановка в окрузі більш-менш стабільна. Однак є ризик, що в 2018 році Росія чинитиме спроби дестабілізації ситуації для захоплення цієї території. Тобто розгойдування може початися вже восени. Це може бути приурочено до виборів президента РФ, адже на одному «кримнаші» Путіну стає виїжджати все складніше»

Про це повідомили сьогодні, 26 червня, на сайті «Інформаційного спротиву».

До теми

09:36 18 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як розпізнати кишенькові політпроєкти олігархів

Попри те, що Верховна Рада провалила голосування законопроєкту про викладання у вишах іноземними мовами, авторства нардепів від "Слуги народу", радіти не варто. Адже самий факт, що після Революції Гідності і в часи війни з Росією у нас намагались узаконити мову окупанта, є ганебним.

Рубрика: Політика

18:53 17 вересня 2020 р.

У Львові розповіли, як спецслужби тримають корупціонерів на гачку

Вибір без вибору: перші 10 років Незалежності СБУ не виконувала своєї місіії, а високопосадовці, починаючи від мерів, так чи інакше перебували під впливом Москви. Цьогорічні місцеві вибори відбуваються на 30-му році української незалежності, але і тепер рука Кремля намагається керувати українським політикумом на усіх його рівнях. Найчастіше – за допомогою підкупу. Як протидіяти цьому?

Рубрика: Політика

17:12 17 вересня 2020 р.

Загадка для львів’ян: що було раніше - Альфа Джаз Фест чи Андрій Садовий?

У Львові заявили, що агенти російського впливу можуть бути набагато ближче, ніж ми собі уявляємо, а їхня риторика не завжди є прокремлівською, а навпаки – вельми шляхетною і патріотичною.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу