Європарламент має докази російської агресії

14:54 16 червня 2015 р.

  • 0

Міжнародні експерти з Атлантичної ради представили в Європарламенті всеохоплюючі свідчення війни Росії проти України.

Презентація доповіді «Приховуючи очевидне. Війна Путіна в Україні» відбулася у вівторок у Європарламенті разом із оприлюдненням доповіді Бориса Нємцова «Путін. Війна», повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Свідчення про війну, яку веде Кремль, є всеосяжними... Водночас Кремль наполегливо відкидає своє військове втручання на сході України. Так само, як наполегливо спростовував свою військову роль у захопленні Криму – доки пан Путін публічно не визнав свою агресію на півострові у березні 2015 року», - заявили в Атлантичній раді, експерти якої зібрали докази з відкритих джерел неоголошеної війни Росії проти України.

У доповіді представлені свідчення присутності військовослужбовців Збройних сил РФ і озброєння на сході України, докази артилерійських обстрілів України з території Росії, а також того, як російські військові повертаються до своїх сімей у закритих і немаркованих трунах.

«Війна у східній Україні є конфліктом, який створив Кремль», - наголосили в Атлантичній раді. Про це повідомив Укрінформ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:14 28 травня 2020 р.

Відеоміст Львів-Суми: повноваження Нацради з питань телебачення і радіомовлення - надмірні?

Сьогодні, 28 травня, о 12.00 у Львівському пресклубі - відеоміст Львів-Суми: “Повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у законопроєктах "Про медіа" (№2693 і №2693-1): надмірні чи недостатні?”.

Рубрика: Політика

15:18 27 травня 2020 р.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ

На засіданні у середу, 27 травня, Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. До Львівської ОТГ, щодо якої було найбільше дискусій, окрім Львова, увійдуть ще 17 прилеглих населених пунктів. Загалом в області передбачено 73 об’єднані територіальні громади.

Рубрика: Політика