Європарламент знову переніс розгляд питання про «безвіз» для України

15:45 15 грудня 2016 р.

Розгляд питання щодо скасування віз для Грузії відбудеться 2 лютого.

У реєстраційній картці законопроекту про скасування віз для громадян України на сайті Європейського парламенту оприлюднено нову індикативну дату розгляду питання про безвізовий режим для України. Згідно з нею, «безвіз» для України розглянуть в пленарному залі Європарламент 3 квітня.

Про це повідомили сьогодні, 15 грудня, в інтернет-виданні «Європейська правда». У ньому також нагадали, що кілька днів тому Європарламент уже переносив прогнозну дату розгляду українського безвізу з 18 січня на 1 лютого. Тоді це пояснювали процедурними питаннями.

У «Європейській правді» також зазначили: «Примітно, що розгляд законодавчої ініціативи щодо скасування віз для Грузії відбудеться раніше – 2 лютого. Як повідомляла «Європейська правда», згодом розгляд безвізового режиму для Украни та Грузії знову може бути об'єднаний в один пакет – саме такий план передбачений рішенням країн-членів. За даними деяких джерел, ЄС хоче використати процедурні важелі, щоби перенести запуск безвізового режиму на період після президентських виборів у Франції, які відбудуться в квітні та травні 2017 року».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу