Європарламент завтра почне перевіряти готовність України до асоціації з ЄС

13:28 23 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2593

Дискусії відбуватимуться у закритому режимі.

Завтра, 24 вересня, Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту планує розпочати на своєму засіданні процес оцінювання підготовки України до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. «Український тиждень» повідомляє також, що європарламентарі, зокрема, планують провести з президентом Венеціанської комісії Джанні Букікіо дискусію щодо оцінки Комісією законодавства, схваленого Верховною Радою України. Натомість із представником Служби зовнішніх дій ЄС Девідом О’Салліваном дискутуватимуть щодо тимчасового застосування Угоди про асоціацію з Україною. Обидві дискусії відбуватимуться у закритому режимі.

Як повідомлялося, посол України в ЄС Костянтин Єлісеєв, запевнивши, що в Україні вже нібито досягли відчутного прогресу ліквідації наслідків вибіркового правосуддя, звільнивши Григорія Філіпчука, Валерія Іващенка та Юрія Луценка, дав таким чином зрозуміти, що випускати Юлію Тимошенко влада не хоче. Хоч голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські й наголошував, що питання Тимошенко з порядку денного для української влади ніхто не знімав.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:07 16 вересня 2019 р.

У Львові родичі політв'язнів розкажуть про злочини Росії в Криму

Сьогодні, 16 вересня, об 11.30 у Львівському прес-клубі – пресконференція про ситуацію із українськими політв’язнями. Родичі полонених поділяться історіями та прикладами безправ’я і залякування, які чинить Російська Федерація і окупаційна влада на Кримському півострові.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 309

15:48 13 вересня 2019 р.

США нададуть Україні $390 мільйонів військової допомоги

Президент України Володимир Зеленський подякував Сполученим Штатам Америки за розблокування виділення військової допомоги Україні та відзначив чудові відносини між двома державами.

Рубрика: Політика

  • 2
  • 630