Європарламент завтра почне перевіряти готовність України до асоціації з ЄС

13:28 23 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2635

Дискусії відбуватимуться у закритому режимі.

Завтра, 24 вересня, Комітет з питань закордонних справ Європейського парламенту планує розпочати на своєму засіданні процес оцінювання підготовки України до підписання Угоди про асоціацію з ЄС. «Український тиждень» повідомляє також, що європарламентарі, зокрема, планують провести з президентом Венеціанської комісії Джанні Букікіо дискусію щодо оцінки Комісією законодавства, схваленого Верховною Радою України. Натомість із представником Служби зовнішніх дій ЄС Девідом О’Салліваном дискутуватимуть щодо тимчасового застосування Угоди про асоціацію з Україною. Обидві дискусії відбуватимуться у закритому режимі.

Як повідомлялося, посол України в ЄС Костянтин Єлісеєв, запевнивши, що в Україні вже нібито досягли відчутного прогресу ліквідації наслідків вибіркового правосуддя, звільнивши Григорія Філіпчука, Валерія Іващенка та Юрія Луценка, дав таким чином зрозуміти, що випускати Юлію Тимошенко влада не хоче. Хоч голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські й наголошував, що питання Тимошенко з порядку денного для української влади ніхто не знімав.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 9 листопада 2019 р.

Поліція Львівщини розпочала перевірку інциденту у Пресклубі з перешкоджання журналістській діяльності

Сьогодні, 9 листопада, поліція розпочала перевірку звернення Львівського пресклубу про спробу перешкоджання професійній журналістській діяльності. Вона полягає в намаганні групи з трьох десятків осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО, зірвати пресконференцію у Львівському пресклубі одного з народних депутатів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1983

15:01 8 листопада 2019 р.

У Львівському пресклубі три десятки осіб перешкоджали журналістській діяльності

Сьогодні, 8 листопада, о 12.25 у приміщення Львівського пресклубу, який розташований у Львові на проспекті Шевченка, 11, увірвалося три десятки осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2490