Європарламент закликав Росію припинити тиск на Україну

15:47 12 вересня 2013 р.

  • 0

А Єврокомісію – до конкретних дій із цього приводу

Європейський парламент схвалив сьогодні, 12 вересня, резолюцію, в якій зажадав від Росії припинити тиск на Україну, а від виконавчого органу ЄС Європейську комісію – конкретних дій на підтримку країн Східного партнерства.

Як повідомляють «Коментарі:», документ, який підтримали усі головні політичні партії парламенту, закликав також Європейську службу зовнішніх дій розглянути ті питання українсько-російських відносин, що «виходять за рамки виключно комерційного аспекту».

У своїй сьогоднішній резолюції «Європарламент висловлює також жаль тим фактом, що з наближенням Вільнюського саміту Східного партнерства, зростають різні типи тиску на країни Східного партнерства, що досягають фінальної фази переговорів про підписання чи парафування їх угод про асоціацію; вважає цей тиск неприйнятним; більше того, вірить, що прогресивна інтеграція країн-партнерів з ЄС є сумісною з продовженням їх гарних відносин з Росією».

А відтак «чітко наголошує, що вільний вибір країн Східного партнерства, який не має жодного негативного впливу на торгівлю з Росією, не повинен призводити їх до таких наслідків як торговельні заходи, візова політика, мобільність працівників, втручання у заморожені конфлікти».

Депутати Європарламент висловили підтримку підписанню й парафуванню на Вільнюському саміті тих угод про асоціацію з країнами Східного партнерства, які будуть готові для цього. А також закликали Єврокомісію «послати сильний сигнал підтримки усім країнам-членам Східного партнерства в їхніх євроінтеграційних прагненнях».

Щоправда, водночас у резолюції міститься заклик до країн Східного партнерства продовжити необхідну роботу для підготовки до підписання чи парафування угод.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:19 5 червня 2020 р.

Профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод

Сьогодні, 5 червня, об 11.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Знищення профспілок в Україні: законопроєкт №2681 ліквідує право працівника на захист від роботодавця і порушує Конституцію та зобов’язання України за міжнародними договорами".

Рубрика: Політика

Останні новини

Профспілки у Львові звинувачують владу в порушенні Конституції і міжнародних угод

Абітурієнти з температурою підуть на додаткову сесію ЗНО

Кордони ЄС мають відкрити до кінця червня

За добу на Львівщині - 73 позитивні ПЛР-тести, загалом -1988 інфікованих коронавірусом

У Львові затримали ще двох співучасників вбивства валютника

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу