Євромітинг у Львові оголосили безстроковим (доповнено відеосюжетом)

23:52 22 листопада 2013 р.


Фото: unn.com.ua

Організатори акції закликали протестувальників проти зриву євроінтеграції України залишатися на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку на ніч.

Як повідомляє сьогодні, 22 листопада, «Тиждень.ua», у Львові організатори мітингу за євроінтеграцію України, що проходить на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку, заявили про безстрокову акцію. У п’ятницю там зібралося, за різними оцінками, від 5 до 10 тисяч людей.

А користувач Forko пише на своїй сторінці у Livejournal:

«На відміну від ранку, коли були переважно студенти,  на вечір прийшли практично всі  категорії населення. Від сивочолих дідусів до малечі на плечах батьків, від депутатів різних рангів до двірників.

Площа перед Шевченком наповнилась буквально за 20 хвилин, людей було десь 10 тисяч. Спершу людей розважала  музика, потім офіційний початок, коли гімн співала вся площа.

Що особливо порадувало – партійних прапорів не було. хоча бачив купу знайомих лиць і з «Свободи», і з «Батьківщини», і з «УДАРу». Можуть якщо захочуть!

Суть виступів спікерів зводилась до одного – відстояти угоду на асоціацію, тут або в Києві. Чергувались, як досвідчені політичні зубри, так і студенти-другокурсники. 

Основна проблема зараз в тому, що немає автобусів щоб доправити протестуючих в неділю до Києва. Перевізники в приватних розмовах зізнаються, що раді б взятися за таке ласе замовлення, але ДАІ жорстко попередило щодо можливих наслідків – закриття підприємства».

P.S. Послухати й побачити виконання львівськими мітингувальниками Державного Гімну України можна також на сторінці акції в Facebook.


Відео: Галнет Новини

dailylviv.com

До теми

14:13 20 вересня 2021 р.

США і ще 13 країн: на Львівщині почалися військові навчання Rapid Trident-2021

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного під загальним керівництвом командувача Сухопутних військ України генерал-полковника Олександра Сирського розпочалися багатонаціональні українсько-американські військові навчання Rapid Trident – 2021.

Рубрика: Політика

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу