Євромайдан зносив кримський «Беркут» (доповнено відеосюжетами)

12:14 30 листопада 2013 р.


Фото: crimea.comments.ua

«Везли до Києва спеціально для того, щоб під рукою були омонівці, які можуть розігнати демонстрантів жорстко і без сумнівів».

Сайт «Крим.Коментарі» повідомляє сьогодні, 30 листопада:

«На фото видно, що на шоломах спецназівців у зеленій формі нашиті прапорці Криму з силуетом «Беркута».

«Судячи з усього «Беркут», який жорстоко розігнав студентів на Майдані, був привезений з Криму. Завантажувалися омонівці після зачистки в автобуси з кримськими номерами. Їх же не менше 14 годин везли до Києва спеціально для того, щоб під рукою були омонівці, які можуть розігнати демонстрантів жорстко і без сумнівів. Київський омон навряд чи на таке пішов би», – написав у Facebook (контент наразі недоступний. – «ЩЛ») колишній головред «Кореспондента» Віталій Сич.

Нагадаємо, сьогодні рано-вранці «Беркут» з грубим застосуванням сили захопив Майдан. Людей, у тому числі жінок, били палицями, кидали в автозаки».

Як повідомляв «Щоденний Львів», Євромайдан у Києві знесли, відтак громадська організація «Інститут Республіка» констатує, що влада скасувала дію Основного Закону, який гарантує право на мирні зібрання, а побиті «Беркутом» мітингують на Михайлівській площі у Києві.


Відео: Сергей Яковенко

dailylviv.com

До теми

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

09:47 5 березня 2021 р.

Райдержадміністраціям шукають повноваження і функції, - законопроєкт

Учора Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні № 4298.

Рубрика: Політика

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу