ЄС виокремив лише чотири персони-жертви вибіркового правосуддя в Україні

08:24 23 вересня 2013 р.

Філіпчук, Іващенко і Луценко вже звільнені. Залишилася - Тимошенко.

Європейський союз вирізнив чотири персони у сфері ліквідації наслідків вибіркового правосуддя в Україні. Про це в інтерв'ю "Комерсант-Україна" заявив представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв.

"Це Григорій Філіпчук, Валерій Іващенко, Юрій Луценко та Юлія Тимошенко. Філіпчук, Іващенко і Луценко вже звільнені. Скажіть, виконання трьох індикаторів з чотирьох - це прогрес чи ні? Ще один момент: у ЄС вважають, що вибіркове правосуддя - це комплексна проблема, це проблема механізму, а не однієї персони. На вирішення цієї проблеми спрямовані і реформа прокуратури, і КПК, і інші закони", - зазначив Єлісєєв.

На питання про проблему екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, Єлісєєв зазначив: "Я не хочу переходити до дискусії щодо тієї чи іншої особи. Я ґрунтуюся на висновках Ради ЄС, де говориться, що ми повинні досягти відчутного прогресу. Я вважаю, ми його досягли. Є окремі країни, для яких ця справа стала політичним символом, вони намагаються персоніфікувати цю проблему. Звичайно, ми продовжуємо напружено працювати над її вирішенням, яскравим прикладом цієї роботи є місія Олександра Кваснєвського і Пета Кокса".

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу