ЄС виокремив лише чотири персони-жертви вибіркового правосуддя в Україні

08:24 23 вересня 2013 р.

  • 0
  • 2778

Філіпчук, Іващенко і Луценко вже звільнені. Залишилася - Тимошенко.

Європейський союз вирізнив чотири персони у сфері ліквідації наслідків вибіркового правосуддя в Україні. Про це в інтерв'ю "Комерсант-Україна" заявив представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв.

"Це Григорій Філіпчук, Валерій Іващенко, Юрій Луценко та Юлія Тимошенко. Філіпчук, Іващенко і Луценко вже звільнені. Скажіть, виконання трьох індикаторів з чотирьох - це прогрес чи ні? Ще один момент: у ЄС вважають, що вибіркове правосуддя - це комплексна проблема, це проблема механізму, а не однієї персони. На вирішення цієї проблеми спрямовані і реформа прокуратури, і КПК, і інші закони", - зазначив Єлісєєв.

На питання про проблему екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, Єлісєєв зазначив: "Я не хочу переходити до дискусії щодо тієї чи іншої особи. Я ґрунтуюся на висновках Ради ЄС, де говориться, що ми повинні досягти відчутного прогресу. Я вважаю, ми його досягли. Є окремі країни, для яких ця справа стала політичним символом, вони намагаються персоніфікувати цю проблему. Звичайно, ми продовжуємо напружено працювати над її вирішенням, яскравим прикладом цієї роботи є місія Олександра Кваснєвського і Пета Кокса".

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 9 листопада 2019 р.

Поліція Львівщини розпочала перевірку інциденту у Пресклубі з перешкоджання журналістській діяльності

Сьогодні, 9 листопада, поліція розпочала перевірку звернення Львівського пресклубу про спробу перешкоджання професійній журналістській діяльності. Вона полягає в намаганні групи з трьох десятків осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО, зірвати пресконференцію у Львівському пресклубі одного з народних депутатів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1983

15:01 8 листопада 2019 р.

У Львівському пресклубі три десятки осіб перешкоджали журналістській діяльності

Сьогодні, 8 листопада, о 12.25 у приміщення Львівського пресклубу, який розташований у Львові на проспекті Шевченка, 11, увірвалося три десятки осіб, які називали себе представниками організацій, пов’язаних з АТО.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2490