ЄС: «Не можемо повернутися до України спиною»

17:11 11 вересня 2013 р.

Президент ЄК – за успіх угоди про асоціативне членство України в Євросоюзі

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявив у щорічному зверненні до Європейського парламенту «Про стан Союзу» про підтримку нею країн Східного партнерства. Про це повідомляє «Український тиждень».

Виступаючи сьогодні у Страсбурзі в рамках пленарного засідання Європейського парламенту, президент Єврокомісії в першій частині свого звернення детально зупинився на економічній ситуації в Європейському Союзі. Констатувавши, що десять років тому пройшли дві хвилі розширення Союзу, які змінили його, Баррозу зазначив, що сьогодні такі країни, як Україна, намагаються «бути ближче до нас».

«Ми не можемо повернутися до них спиною», - резюмував відтак президент Єврокомісії. «Український тиждень» переповідає також з його уст, що «у цьому зв'язку президент ЄК висловив свою підтримку «успіху» майбутнього Вільнюського саміту», на якому заплановано підписання Угоди проасоціативне членство України в ЄС та зону вільної торгівлі між ними.

dailylviv.com

До теми

16:23 25 січня 2021 р.

Конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області прийматиме заявки до 1 березня

Прийом заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив у Львівській області продовжено до 1 березня 2021 року. Таке рішення ухвалила Конкурсна рада з реалізації програми сьогодні, 25 січня.

Рубрика: Політика

11:17 25 січня 2021 р.

У Мурованому біля Львова головою сільради обрали безпартійного

Учора, 24 січня, відбулися повторні вибори Мурованського сільського голови. Найбільшу підтримку з-поміж восьми зареєстрованих кандидатів отримав самовисуванець, безпартійний Богдан Свистун - секретар виконавчого комітету Мурованської сільської ради.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу