ЄС: «Не можемо повернутися до України спиною»

17:11 11 вересня 2013 р.

  • 0
  • 3538

Президент ЄК – за успіх угоди про асоціативне членство України в Євросоюзі

Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявив у щорічному зверненні до Європейського парламенту «Про стан Союзу» про підтримку нею країн Східного партнерства. Про це повідомляє «Український тиждень».

Виступаючи сьогодні у Страсбурзі в рамках пленарного засідання Європейського парламенту, президент Єврокомісії в першій частині свого звернення детально зупинився на економічній ситуації в Європейському Союзі. Констатувавши, що десять років тому пройшли дві хвилі розширення Союзу, які змінили його, Баррозу зазначив, що сьогодні такі країни, як Україна, намагаються «бути ближче до нас».

«Ми не можемо повернутися до них спиною», - резюмував відтак президент Єврокомісії. «Український тиждень» переповідає також з його уст, що «у цьому зв'язку президент ЄК висловив свою підтримку «успіху» майбутнього Вільнюського саміту», на якому заплановано підписання Угоди проасоціативне членство України в ЄС та зону вільної торгівлі між ними.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:10 15 жовтня 2019 р.

«Львівський форум Гідності» відбудеться вперше

14 листопада запланували провести перший «Львівський форум Гідності», покликаний стати майданчиком для спільного обговорення питань прав людини та людської гідності між представниками правозахисної, культурної, освітньої сфер, громадського середовища.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 450

17:45 11 жовтня 2019 р.

56% опитаних українців – проти «особливого статусу» Донбасу, – дослідження

Більшість українців не підтримують надання й закріплення в Конституції України «особливого статусу» окремим територіям Донецької та Луганської областей і проти «компромісів» заради миру.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 756