ЄС надасть Україні 104 мільйони євро на реформу держуправління

14:30 19 грудня 2016 р.

Віце-прем’єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе й керівник гендиректорату Європейської комісії «Сусідство та переговори з розширення» Крістіан Даніельсон підписали в понеділок, 19 грудня, у Брюсселі угоду про фінансування реформи державного управління.

Підписана сьогодні, 19 грудня, у Брюсселі угода про фінансування реформи державного управління передбачає безповоротну фінансову допомогу Україні у розмірі 104 мільйони євро на підтримку реформи системи державного управління, реалізація якої розрахована на п’ять років. Віце-прем’єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зазначила: «Реформа держслужби ключова для реалізації решти реформ. Головною перешкодою є низькі зарплати людей, які несуть величезну відповідальність і за держбюджет, і за управління державної машиною. Справедлива оплата такої роботи є запорукою довгострокового успіху України. Кошти, передбачені цією Угодою, зокрема, повинні вирішувати і цю проблему».

Про це повідомили сьогодні, 19 грудня, на Урядовому порталі.

dailylviv.com

До теми

11:49 28 січня 2021 р.

28 березня відбудуться вибори депутатів Лопатинської селищної ради

Лопатинська селищна територіальна виборча комісія Червоноградського району своєю постановою призначила на неділю, 28 березня, проміжні вибори депутатів до Лопатинської селищної ради у двох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу