«Є шанс, що захоплену терористами жінку-офіцера Надію Савченко буде звільнено найближчим часом», – МО

00:38 25 червня 2014 р.


Фото: mykyiv.com.ua

Про це повідомив в. о. начальника управління з роботи з особовим складом Збройних сил України, генерал-майор Олександр Розмазнін.

Агенція «УНН» інформує сьогодні, 25 червня, в повідомленні «Українську жінку-офіцера звільнять з полону терористів найближчим часом, – О. Розмазнін»:

«Є шанс, що захоплену терористами українську жінку-офіцера Надію Савченко буде звільнено найближчим часом. Про це в ефірі «5 Каналу» повідомив в. о. начальника управління з роботи з особовим складом Збройних сил України, генерал-майор Олександр Розмазнін, передає кореспондент УНН.

«Ми робимо все для того, щоб її звільнити і належним чином захистити. Її тримають, скоріше за все, ФСБ Росії, тому що допит проводив офіцер ФСБ», – розповів він.

«Є шанс, що вона буде звільнена. Я думаю, що скоро ми побачимо її на київській землі. Співслужбовці і звичайні люди готові зібрати гроші, але хай нам назвуть суму. На жаль, про суму поки що ніхто не веде мову», – сказав генерал-майор».


Відео: Інтер

dailylviv.com

До теми

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу