Гриценко, Садовий, Гнап, Добродомов, Деревянко, Безсмертний, Кошулинський поїдають рейтинги один одного, – експерт

20:17 8 лютого 2019 р.

  • 0
  • 786


Відео: Львівський прес-клуб

Велика кількість претендентів на посаду Президента України навіює думку щодо можливих фальсифікацій. Тому що більшість зареєстрованих кандидатів у Президенти України не мають наміру перемогти у виборах.

Про це сьогодні, 8 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик.

- Їхня мета – комусь сприяти або заважати. Сприяти вони будуть через забезпечення більшості у виборчих комісіях. Тут відбуватиметься серйозна боротьба, торги та договорняки. А ось заважати іншим можна - формуючи різні меседжі за допомогою своїх медіа, - вважає він.

Також велика кількість кандидатів вплине на довжину виборчого бюлетеню. 

- Виборчий бюлетень стане дуже великим. Для певної кількості лінивих та не дуже відповідальних виборців це може зіграти свою роль. У виборчих бюлетенях вони не знайдуть «свого» кандидати, - зазначив Олексій Роговик. 

Непомірна кількість кандидатів також свідчить про розкол у опозиційно-демократичному таборі. Замість того, аби домовитися та підтримувати єдиного кандидата, який точно зможе вийти в другий тур, тут висувають різних осіб з майже однаковими шансами. 

- Гриценко, Садовий, Гнап, Добродомов, Деревянко, Безсмертний, Кошулинський поїдають рейтинги один одного і, таким чином, зменшують шанси на успіх представника цього табору. Крім того, певні бенефіціари надіслали сюди таких кандидатів як Кривенко чи Кармазін, щоб відібрати додаткові крихти. У підсумку така нездатність до єдності грає на користь Порошенку, бо саме його мав би вибити з другого туру єдиний кандидат від цього табору, - переконаний політолог.

Щоправда, така картина – і в таборі проросійських сил. 

- На щастя, замість єдиного кандидата Бойка, ми маємо ще трьох - Мураєва, Вілкула та Бондара. Вони подрібнили свій електорат. А ще частину голосів тут заберуть Зеленський і Тарута, - передбачає політичний експерт. 

За його прогнозами, реальні шанси на перемогу мають лише два-три кандидати. 

- Але варто враховувати високий рівень недовіри електорату та антирейтинги найбільш вірогідних кандидатів в президенти, саме ці технічні кандидати можуть відібрати тих один-два відсотки, яких не вистачить комусь аби вийти в другий тур, - застерігає голова ГО “Аналітичний інформаційний центр “Вільний голос”. 

Але велика кількість кандидатів має й позитиви. 

- Усі кошти від застави тих кандидатів, які не виграють, залишаться у державному бюджеті України, - нагадав Олексій Роговик. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:20 16 лютого 2019 р.

У Львові презентуватимуть книгу британського політолога

У суботу, 16 лютого, об 11:00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука на площі Ринок (№9) розпочнеться презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 330

20:55 15 лютого 2019 р.

Чорні технології перейшли з телеекранів в інтернет, – експерт у Львові

Чорні технології приносять кандидатам додаткових 2-3% голосів. Тому ніхто від них не відмовиться. Разом з тим ці технології перетворюють вибори на фарс. А ось виборці дуже швидко втомлюються від цього і втрачають інтерес до виборів.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 1146

19:29 15 лютого 2019 р.

У ЗМІ повертаються «темники», – голова ГО у Львові

Після того, як кандидати в Президенти України Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко та інші підписали Меморандум про чесні вибори, проти них розпочали провокації за принципом чорних виборчих технологій.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 816

18:55 15 лютого 2019 р.

Гіперболізація своїх досягнень – це чорні передвиборчі технології, – політолог у Львові

За допомогою чорних технологій політики маніпулюють думкою та свідомістю громадян і викривляють інформацію. Але громадяни не розуміють, що ними маніпулюють.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 456

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу