Гриценко, Садовий, Гнап, Добродомов, Деревянко, Безсмертний, Кошулинський поїдають рейтинги один одного, – експерт

20:17 8 лютого 2019 р.

  • 0
  • 1125


Відео: Львівський прес-клуб

Велика кількість претендентів на посаду Президента України навіює думку щодо можливих фальсифікацій. Тому що більшість зареєстрованих кандидатів у Президенти України не мають наміру перемогти у виборах.

Про це сьогодні, 8 лютого, під час засідання прес-центру «Вибори-2019» на тему: «Як рекордна кількість кандидатів у Президенти вплине на результат виборів?», що відбулося у Львівському прес-клубі, заявив голова ГО «Аналітичний інформаційний центр «Вільний голос», політичний експерт Олексій Роговик.

- Їхня мета – комусь сприяти або заважати. Сприяти вони будуть через забезпечення більшості у виборчих комісіях. Тут відбуватиметься серйозна боротьба, торги та договорняки. А ось заважати іншим можна - формуючи різні меседжі за допомогою своїх медіа, - вважає він.

Також велика кількість кандидатів вплине на довжину виборчого бюлетеню. 

- Виборчий бюлетень стане дуже великим. Для певної кількості лінивих та не дуже відповідальних виборців це може зіграти свою роль. У виборчих бюлетенях вони не знайдуть «свого» кандидати, - зазначив Олексій Роговик. 

Непомірна кількість кандидатів також свідчить про розкол у опозиційно-демократичному таборі. Замість того, аби домовитися та підтримувати єдиного кандидата, який точно зможе вийти в другий тур, тут висувають різних осіб з майже однаковими шансами. 

- Гриценко, Садовий, Гнап, Добродомов, Деревянко, Безсмертний, Кошулинський поїдають рейтинги один одного і, таким чином, зменшують шанси на успіх представника цього табору. Крім того, певні бенефіціари надіслали сюди таких кандидатів як Кривенко чи Кармазін, щоб відібрати додаткові крихти. У підсумку така нездатність до єдності грає на користь Порошенку, бо саме його мав би вибити з другого туру єдиний кандидат від цього табору, - переконаний політолог.

Щоправда, така картина – і в таборі проросійських сил. 

- На щастя, замість єдиного кандидата Бойка, ми маємо ще трьох - Мураєва, Вілкула та Бондара. Вони подрібнили свій електорат. А ще частину голосів тут заберуть Зеленський і Тарута, - передбачає політичний експерт. 

За його прогнозами, реальні шанси на перемогу мають лише два-три кандидати. 

- Але варто враховувати високий рівень недовіри електорату та антирейтинги найбільш вірогідних кандидатів в президенти, саме ці технічні кандидати можуть відібрати тих один-два відсотки, яких не вистачить комусь аби вийти в другий тур, - застерігає голова ГО “Аналітичний інформаційний центр “Вільний голос”. 

Але велика кількість кандидатів має й позитиви. 

- Усі кошти від застави тих кандидатів, які не виграють, залишаться у державному бюджеті України, - нагадав Олексій Роговик. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:21 16 липня 2019 р.

Сьогодні у Львові – «Сила і честь» проти «Опоблоку» (відео)

Сьогодні, 16 липня, о 14.00 у Львівському прес-клубі – відеодебати в рамках проекту «Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 123

09:47 16 липня 2019 р.

У Львові розкажуть, як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Сьогодні, 16 липня у Львівському пресклубі – відеопресконференція на тему «Революція баняків»: як змусити владу виконати закон щодо безкоштовного встановлення індивідуальних лічильників обліку природного газу та позбутися загальнобудинкових газових лічильників».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 483