Гриценко хоче подарунок від Львова – Гірняка

12:10 1 жовтня 2015 р.


Фото: Львівський прес-клуб

25 жовтня, у свій день народження, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко очікує від львів’ян подарунка – перемоги у місцевих виборах представників своєї партії та її висуванців.

Про це він заявив сьогодні, 1 жовтня, під час прес-конференції на тему: «Команда позитивних змін: «Громадянська позиція» на місцевих виборах», яка відбулася у Львівському прес-клубі.

За його словами, партія «Громадянська позиція» висунула у Львівській області 1755 кандидатів.

- З них 12% – наші партійці. Решта – люди з громадського середовища, - каже Анатолій Гриценко.

Він стверджує, що в партійних списках будуть тільки гідні особи.

- Але лізла і різна шушера, тому ми вирішили, що в списках не має бути жодного представника Партії регіонів, Компартії та СДПУо, - пояснює лідер партії «Громадянська позиція».

Також він висунув вимогу до всіх кандидатів – оприлюднювати номер мобільного і не змінювати його впродовж усієї каденції. Щоби виборці мали змогу в будь який час звернутися.

- Кожен кандидат зобов’язався щотижня проводити зустрічі з виборцями очі в очі. Кожні півроку – публічний звіт, куди можуть потрапити всі бажаючі.  Плюс – активна робота в соцмережах, - каже Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, що «Громадянська позиція» висунула кандидатом на посаду міського голову Володимира Гірняка. Сам кандидат стверджує, що має команду та програму.

- По-перше, це – реформування теплопостачання та енергобезпека. Це дасть  можливість знизити для львів’ян тарифи в два рази за рахунок зменшення споживання енергоресурсів. Друге – реформування транспортної системи. Ми вивчали це питання за кордоном та в Україні, наприклад у Вінниці. Ви не повірите, але у Вінниці мешканці задоволені транспортною системою. І третє - боротьба зі смородом у місті та водовідведення, - обіцяє він.

Натомість Володимиру Гірняку закидають те, що він розвісив біллборди зі своїм зображенням по місту.
- Основний акцент кампанії – вихід до людей. Володимир був четвертим на минулих виборах. А за цей час люди просто призабули його. Тому біллборди, які розвішані по Львову, це лише спроба нагадати про нього. Крім того, він є небідний чоловік і за свої кошти може розвісити свої біллборди, - виправдовує свого однопартійця голова ЛОО партії «Громадянська позиція» Анатолій Забарило.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:24 30 листопада 2020 р.

Львівська міська ТВК запропонувала тимчасовій президії ЛМР узаконити Андрія Садового

А також двох депутатів, зареєстрованих міською ТВК 25 листопада, наступного дня після проведення "ургентної" сесії ЛМР, що не дочекалася офіційних результатів про обрання міським головою Андрія Садового.

Рубрика: Політика

13:15 30 листопада 2020 р.

Фракція «ВАРТА» у Львівській міській раді визначилася з керівником і заступником

Депутати від партії «ВАРТА» у Львівській міській раді керівником своєї фракції обрали Юрія Мартинюка – співзасновника політсили та однієї з найбільших у Західній Україні волонтерських організацій «Народна Самооборона» Львівщини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу