Гриценко буде захищати тих, хто проривав кордон

11:35 11 вересня 2017 р.

У тому, що вчора відбулося на західному кордоні України винна українська влада.

Про це сьогодні, 11 вересня, під час прес-конференції на тему: «Які реформи потрібні Україні?», яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

- Я вважаю, що влада повинна зробити висновки. Саме вона спровокувала це. Те, що відбулося, – це неприпустимо. Але провокатором виступила влада, -  вважає він.
Анатолій Гриценко зізнався, що він вчора був у Краковці та в Мостиськах. І поділився своїми почуттями від подій.

-  Соромно була нам, соромно полякам за нас, соромно за Україну. Там було заблоковано мобільний зв'язок, ніхто не міг ні з ким зв’язатися. Хто це зробив? Та ж – силовики. Соромно за генерала-прикордонника, який бреше в очі, - каже лідер політичної партії «Громадянська позиція».

За його словами, він поїхав до кордону не зустрічати Саакашвілі, а відстоювати права та свободи всіх українців. Проте сталося не так, як очікувалося. На його думку, саме дії влади і спровокували людей.

- Я би хотів, щоби влада зробила висновки і жодним чином не вдавала до переслідування людей, - закликає Анатолій Гриценко.

Він попередив, що він та його соратники будуть захищати тих, кого влада хоче покарати за прорив та незаконний перехід кордону.

Натомість у нього є поради до влади, як би треба було діяти. 
- Хай заїде Саакашвілі. Він має право довести в суді свої права. Чи влада боїться своїх судів? – ставить він риторичні питання.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

18:26 18 січня 2022 р.

Прикордонники зміцнюють колючим дротом західний кордон

Закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону. Протяжність усього кордону між Україною і Білоруссю становить становить 1084 км.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу