«Група Тігіпка» у фракції «Партії регіонів» – проти Януковича? (відео)

14:55 9 лютого 2014 р.


Фото: dt.ua

У ній, за даними опозиціонера, – щонайменше 30 депутатів.

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Андрій Шевченко заявив у своєму блозі на «Українській правді»: «Судячи з моєї інформації, у фракції ПР сформувалася група, яка готова діяти врозріз із генеральною лінією Януковича-Медведчука. Йдеться про щонайменше 30 депутатів, які готові голосувати «інакше» – по совісті і по здоровому глузду».

За словами нардепа, «лідером цієї групи називають Сергія Тігіпка». Андрій Шевченко додає, що, за його інформацією, «Демократичну платформу» у «Партії регіонів» уже «готові підтримати кілька губернаторів і кілька голів обласних організацій ПР.

Тож нардеп очікує, що, за його словами, «бунту цієї команди слід очікувати найближчого тижня». Шевченко плвідомиа також, що ним та іншими нардепами – Лесею Оробець, Андрієм Павловським і Олександром Бригінцем – направлено «регіоналам» відкритого листа з  пропозицією не підтримувати «яструбів» і не голосувати за кандидатуру Андрія Клюєва на посаду прем'єр-міністра.


Відео: news24

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу