Громадяни, які беруть участь у Параді вишиванок, не підуть на вибори, – соціолог

16:01 17 вересня 2014 р.


Фото: zolo.in.ua

Після Революції Гідності Одеса отримала зовсім іншу якісь суспільства, а політики залишилися ті ж самі. Про це під час відеомоста між Львовом і Одесою на тему: «Як вибори до Верховної Ради 26 жовтня 2014 року вплинуть на суспільно-політичні настрої Одеської і Львівської областей», який відбувся в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомив соціолог, директор ГЩ «Європейський інститут соціальних комунікацій», громадський діяч Олександр Доброєр.

За його словами,  Одеса просто змінилася на очах, стала більш патріотичною, більш згуртованою навколо національної ідеї. Але разом з тим політологи помічають дисонанс між громадським і політичним процесом. Тобто ті особи, які готові брати активну участь у громадському процесі, не готові йти у політику.
Крім того, дуже великий розрив між виборцями в селі та в місті.
- В селах, особливо на півдні Одеської області, до цього часу панує феодальне право. Всі одіозні фігури-політики, це люди, які складають певні клани і мають земельні угіддя та великий бізнес. Вони надають робочі місця селянам. І ці селяни перебувають під майже феодальним тиском у цих політиків. І вони змушують своїх підлеглих до певного вибору, - стверджує Олександр Доброєр.
А ось у містах мешканці мають більше права для свого вибору. Проте ті громадяни, які беруть участь у Параді вишиванок чи інших маршах, не підуть на вибори. Бо вони вважають, що їхній голос все одно нічого не вирішить.
На думку соціолога, на вибори підуть пенсіонери, які знов проголосують за таких осіб, як Ківалов.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

18:04 5 березня 2021 р.

США запровадили санкції проти олігарха Ігоря Коломойського

Сьогодні Держсекретар Блінкен оголосив про внесення до санкційного списку Ігоря Коломойського та членів його найближчої родини відповідно до розділу 7031(c) через причетність до значних випадків корупції під час перебування на посаді голови Дніпропетровської ОДА з 2014 по 2015 рік.

Рубрика: Політика

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу