Громадяни країн НАТО підтримують Україну

14:33 10 червня 2015 р.

Найбільше – у Польщі, Канаді і США.

Громадськість ключових країн-членів Організації Північноатлантичного договору (НАТО), звинувачує Росію у тривалому конфлікті в Україні. Багато опитаних соціологами громадян також бачать у діях Росії військову загрозу для інших сусідніх держав. Однак невелика підтримка відправлення військовослужбовців НАТО в Україну для надання воєнної допомоги Києву в оброні від Москви. Крім того, принаймні, половина німців, французів та італійців кажуть, що їхня країна не повинна використовувати військову силу, щоб захистити союзника НАТО, якщо нападе Росія.

Україну найбільше підтримують у Польщі, Канаді і США. Громадяни цих країн найпалкіше бажають, щоб Україна вступила в НАТО (Канада - 65%, США - 62%,  Польща - 59%). Хочуть вони також , щоб блок НАТО надав військову допомогу Україні у захисті від агресії з боку Росії (Польща - 50%, США - 46%, Канада - 44%). Вступ України в ЄС найбільше вітають в Іспанії (65%), Польщі (60%), Великобританії (53%). Економічну допомогу Україні з боку країн Заходу насамперед схвалюють у Польщі та Іспанії - по 77%, Канаді - 75%. Середні показники опитувань за чотирма згаданими вище критеріями: 57% (вступ України в НАТО), 41% (військова допомога НАТО Україні), 50% (вступ України в ЄС), 70% (економічна допомога Україні від країн Заходу).

dailylviv.com

До теми

18:13 11 травня 2021 р.

Медведчука і Козака підозрюють у держзраді: що відомо

Віктору Медведчуку оголосили підозру в державній зраді. Сьогодні, 11 травня, генпрокурор Ірина Венедіктова підписала відповідну постанову у відношенні нардепа і його соратника з "Опозиційної платформи - За життя" Тараса Козака. СБУ шукає Медведчука для вручення йому підозри.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу