Громадськість Львівщини вимагає збереження військових аеродромів у Стрию й Черлянах

17:40 2 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, у ній разом із громадськістю напрацьовують пропозиції щодо зміцнення обороноздатності Української держави.

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 2 березня, «Щоденному Львову», що у ній разом із громадськістю напрацьовують пропозиції щодо зміцнення обороноздатності Української держави. В повідомленні також конкретизують:

«У неділю, 1 березня, у Львівській обласній раді з ініціативи депутата обласної ради Андрія Холявки та громадських діячів відбувся круглий стіл на тему «Річниця початку відкритої збройної агресії Росії проти України». Учасники підводили військово-політичні підсумки 2014 року, аналізували нинішню ситуацію і дії України у відповідь на агресію Росії, зупиняючись детальніше на недоліках такої роботи, зокрема, у царинах інформаційної політики та міжнародного права. Також було висловлено пропозиції до місцевої та центральної влади щодо посилення обороноздатності та безпеки держави. 

У засіданні круглого столу взяли активну участь та висловили свої пропозиції голова Львівської обласної організації Спілки офіцерів України Петро Костюк, громадський діяч Андрій Рожнятовський, видавець, науковий редактор, кандидат філософських наук Олег Фешовець, депутат Львівської обласної ради Юрій Зірченко та ін. Було висловлено чимало ініціатив, які будуть опрацьовані, і як зазначив депутат Львівської обласної ради Андрій Холявка, частина із них може лягти в майбутньому в основу рішень та звернень Львівської обласної ради.

Зокрема, представники громадськості наголосили на необхідності позбавити зрадників Батьківщини військових звань, про повернення Міністерству оборони України військових санаторіїв, про повернення приміщень військкоматам, про збереження військових аеродромів у Стрию та у Черлянах (Городок).  Окрім того, відзначалося на необхідності проведення інформаційної роботи як в Україні, так і за кордоном, особливо серед діаспори.

Тому буде скероване відповідне звернення з пропозиціями до Міністерства інформації, яке на думку учасників круглого столу, повинен запрацювати якнайшвидше.  На завершення круглого столу депутат Львівської обласної ради Андрій Холявка повідомив, що орієнтовно через два тижні у Львівській обласній раді відбудеться черговий круглий стіл, який присвятять проблемам соціального забезпечення та реабілітації учасників АТО».

dailylviv.com

До теми

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

14:35 28 лютого 2021 р.

Для українців з березня статують два нових безвізи

Для громадян України з березня набувають чинності дві нових безвізових угоди. Так, українці зможуть без віз відвідати Гренаду і нідерландські острови Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба.

Рубрика: Політика

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу