Громадськість Львівщини вимагає призначити керівників обласних управлінь юстиції й ДФС

16:52 22 квітня 2015 р.


Фото: скріншот

Представники громадських організацій адресували Прем’єру України й міністру юстиції лист з проханням призначити керівників на ключові посади регіону.

Інформаційна агенція «Медіастар» передає сьогодні, 22 квітня:

«Представники громадських організацій Львівщини: «Варта 700», «Народна Самооборона», «Дорожній контроль Львів», «Економічний бойкотний рух», «Варта 1» «Самооборона Львівського Євромайдану» та «Громадський сектор Майдану Львова» написали лист Прем’єр-міністру Арсенію Яценюку й міністру юстиції Павлу Петренкові з проханням призначити керівників на ключові посади регіону. Зокрема, активісти просять нарешті, оголосити, керманичів обласних управлінь юстиції й ДФС (Державної фіскальної служби. – «ЩЛ»). Громадські діячі акцентують, що конкурс на заміщення даних посад уже відбувся, й, навіть, визначено переможців, втім, досі офіційно їх не представили, а це може свідчити про певні кулуарні домовленості та непрозорі кадрові рішення. 

Активісти наголосили, що майже рік ДФС Львівщини немає очільника попри те, що понад вісім місяців тому було розпочато процедуру з визначення кандидата на цю посаду.  Конкурс підбору кандидатів завершився ще 4 березня цього року. Втім, незважаючи на неодноразові звернення активістів Львівщини до високопосадовців, у ЗМІ та у соціальних мережах, жоден з переможців досі не призначений на посаду голови фіскальної служби у Львівській області. 

Представники громадських організацій також звернулися з вимогою призначити начальника обласного управління юстиції – позаяк уже відбувся конкурсу і визначено переможця. Відомо, що ним є Богдан Гавдьо.

Утім, з незрозумілих причин і його досі офіційно не представили – попри те, що жодних офіційних перепон для цього не має. Дивує й те, що після неофіційного оголошення результатів даної процедури розпочалася дивна активність низки громадських організацій, які взялися висловлювати застереження до переможця конкурсу, однак, проведенням процедури вони взагалі не цікавилися, а, відтак – не мали жодних претензій до представлених конкурсантів. 

Представники громадських організацій Львова просять очільника Мін’юсту взяти на себе відповідальність за результати проведеної процедури та офіційно представити нового керівника управління юстиції Львівщини. Своєю чергою, громадські активісти залишають за собою право дати оцінку діям вказаної особи за результати його роботи на відповідній посаді.

У випадку його невідповідності представники ГО ставитимуть питання про звільнення та проведення нового конкурсу на посаду керівника Львівського управління юстиції.  При проведенню наступних конкурсів активісти Львова вимагають проводити їх прозоро, об’єктивно з врахуванням позиції громади та професійних середовищ регіону шляхом громадських обговорень».

http://www.mediastar.net.ua/50520-gromadskst-lvvschini-zvernulasya-do-pavla-petrenka-ta-arsenya-yacenyuka-z-vimogoyu-priznachiti-naresht-kervnikv-upravlnnya-yusticyi-ta-dfs-lvvschini.html

dailylviv.com

До теми

21:47 25 травня 2022 р.

Дмитро Кулеба звинуватив НАТО в бездіяльності перед обличчям російського вторгнення в Україну

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звинуватив НАТО в тому, що альянс «буквально нічого не робить» перед обличчям російського вторгнення в Україну.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу