Громадська рада - вихід з ситуації - історик (відео)

12:27 2 грудня 2013 р.

Опозиція не має плану дій. Про це під час відеомарафону "Євромайдан: сценарії розвитку" у Львівському прес-клубі заявив історик Василь Расевич.

«Уряд має піти у відставку, президент не може обіймати цю посаду. Але безвладдя також не може бути. Тому треба призначити нові вибори президента. А після виборів президента треба призначити нові вибори Верховної Ради, оскільки вона наскрізь корумпована»,- сказав Василь Расевич.

«Має бути створена громадська рада, куди мають увійти представники опозиційних партій, молодіжного руху. Але дуже важливо, щоб там були також представники влади», - сказав Василь Расевич.

Опозиція, за словами Расевича, не має ані стратегії, ані продуманої тактики. «Що більше опозиціонери заявляють, що мають план, то більше розумієш, що його немає»,- наголосив Расевич.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу