Громадська рада при УМВСУ Львівщини вимагає прозорого призначення керівників міліції

14:08 27 лютого 2014 р.

  • 0


Фото: socportal.info

Сьогодні, 27 лютого, громадська консультаційна рада при головному управлінні МВС України у Львівській області звернулася до тимчасово виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Львів'яни-правозахисники акцентували увагу Арсена Авакова на чотирьох аспектах:

"1). Пріоритетним завданням усіх правоохоронних органів в Україні, в т.ч. і органів внутрішніх справ, повинне бути забезпечення повного і всебічного фіксування та вивчення усіх фактів порушення прав людини під час мирних протестів в Україні- як важливої передумови покарання усіх винних у протиправних діях;
2) Призначення керівників обласних управлінь міліції треба обов’язково обговорювати із представниками правозахисної спільноти, членами дорадчих або консультативних органів, створених на місцях;
3). Критеріями кадрових призначень мають бути не міркування революційної доцільності або побажання (квоти) політичних сил, а виключно професійні та особистісні характеристики кандидатів, відсутність фактів порушення прав людини та корупційних діянь в їхній  попередній діяльності;
4). Необхідно відновити діяльність громадських рад з питань забезпечення прав людини в органах внутрішніх справ у всіх областях та Автономній Республіці Крим, як найбільш ефективного механізму громадського контролю за діяльністю ОВС. До складу таких рад повинні входити правозахисні організації регіонів".

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:00 23 січня 2020 р.

У Львівській міськраді відбудеться сесія

У четвер, 22 січня, о 10.00 у залі засідань Шевченківської районної адміністрації Львова на вулиці Липинського (№11) розпочнеться засідання сесії Львівської міської ради.

Рубрика: Політика

23:44 22 січня 2020 р.

Завтра у Львові радитимуться як переділити три райони

23 січня у приміщенні малої сесійної зали Львівської обласної ради відбудуться публічні консультації з приводу адміністративно-територіального устрою Львівської області в частині Самбірського, Жидачівського та Городоцького районів.

Рубрика: Політика

21:32 22 січня 2020 р.

У Львові вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького

Сьогодні, 22 січня, у Львові відбувся захід «Закатований за волю України» з нагоди вшанування річниці смерті Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького. На Меморіалі Героїв Небесної Сотні провели поминальну панахиду та запалення лампадок для вшанування Героя.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу