Гройсман відправить допомагати Львову віце-прем'єра

16:30 20 червня 2017 р.


Фото: zhzh.info

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення віце-прем’єр-міністру Геннадію Зубку очолити спеціальну групу урядовців, які спільно з обласною владою допоможуть знайти рішення проблеми утилізації сміття у Львові.

Глава уряду Володимир Гройсман запевнив сьогодні, 20 червня, в ході спілкування з журналістами на Київщині: «Завтра я направляю у Львів віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка, який очолить групу у складі (чиновників) Мінприроди та ДСНС. Також я дав доручення голові ОДА Олегу Синютці організувати зустрічі з мерами – будемо просити їх допомогти провести необхідні роботи та вичистити Львів від сміття».

Прем’єр-міністр також нагадав, що вчора, 19 червня, під час спеціального селектору  з регіонами він звернувся до керівників областей та міст допомогти Львову, оскільки влада міста «очевидно не здатна впоратися з проблемою сміття», хоча питання утилізації сміття знаходяться у виключній компетенції саме керівництва міст. Про це повідомили сьогодні, 20 червня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

19:24 18 вересня 2020 р.

ОПОРА запідозрила ЛОДА у використанні адміністративного ресурсу

У день робочого візиту Президента Володимира Зеленського, у місті Львові та навколо населеного пункту, з'явилися білборди, сітілайти із текстом «Підтримую президента України», зображенням голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького та кандидата на посаду міського голови міста Львова Тараса Кльофи.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу