Головою Львівської облдержадміністрації призначено Ірину Сех

18:10 2 березня 2014 р.

  • 0


Фото: YouTube

Про це йдеться в указі виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова №212/2014 від 2 березня 2014 р.

Його оприлюднено в неділю на сайті виконувача обов'язків Президента України, а в його тексті мовиться: 

«Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України постановляю:

Призначити СЕХ Ірину Ігорівну головою Львівської обласної державної адміністрації.

Виконувач обов'язків Президента України, 

Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ».

Натомість на сторінці «Сех Ірина Ігорівна» у Вікіпедії зокрема повідомляється:

«Ірина Ігорівна Сех (20 вересня 1970, село Вербівчик, Бродівського району, Львівської області) – український політик, голова Львівської обласної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода», депутат Львівської обласної ради VI скликання, голова фракції ВО «Свобода» у Львівській облраді, директор приватного підприємства «Агенція юридичного захисту», Народний депутат України VII скликання, голова Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Указом виконувача обов'язків Президента України Президента України О. Турчинова від 2 березня 2014 року № 212/2014 призначена головою Львівської обласної державної адміністрації.

З 1977 по 1987 рік – навчання у Бродівській СШ №1, яку закінчила з відзнакою.

З 1987 по 1989 рік – навчання у Бродівському педагогічному училищі, яке закінчила з відзнакою.

З 1990 по 1994 рік – навчалася у Тернопільському педінституті. Спеціальність – вчитель початкових класів.

З 2005 по 2009 рік – навчання на правничому факультеті у Львівському національному університеті ім. Івана Франка за спеціальністю правознавство.

Працювала в школах міста Золочева, Бродів.

У 1998 році вступила до партії «Свобода», стала помічником народного депутата Олега Тягнибока, працюючи у громадській приймальні.

У 2002 році, у результаті місцевих виборів, «Свобода» отримала представництво у Бродівській районній раді, а Ірина Сех, відповідно, очолила депутатську фракцію партії.

У 2006 році її було обрано депутатом Львівської обласної ради V скликання.

Згодом пані Сех переобрали на другий термін, вже до Львівської обласної ради VI скликання, де вона очолила фракцію «Свободи», комісію з питань екології, природних ресурсів та рекреації, низку тимчасових контрольних депутатських комісій.

Діяльність депутатки у стінах Львівської обласної ради була досить продуктивною – Ірина Сех відзначилася найбільшою кількістю депутатських звернень і запитів, комісія, яку вона очолювала, була ініціатором найбільшої кількості рішень сесій. Ірина Сех є автором програми профілактики і запобігання поширенню пияцтва серед населення області.

2 березня 2014 року призначена головою Львівської обласної адміністрації (Указ в.о. Президента України від 02.03.2014 №212/2014)».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:18 28 лютого 2020 р.

Львів і Ужгород запропонують покарання за брехню в ЗМІ

У понеділок, 2 березня, о 13.00 у Львівському пресклубі буде відеоміст Львів-Ужгород на тему: «Свобода слова. Правдивого чи й брехливого? Хто і як має відрізняти в інформаційному просторі правду від обману і яким повинно бути покарання за брехню?»

Рубрика: Політика

12:44 28 лютого 2020 р.

Представники ОТГ вимагають оприлюднити таємний план адмінподілу Львівшини

Активісти та представники низки об’єднаних територіальних громад Львівщини вимагають змінити склад міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адмінтерустрою базового рівня Львівської області, а також дослухатися до думки мешканців під час формування перспективного плану районів Львівщини.

Рубрика: Політика

22:08 27 лютого 2020 р.

План ОТГ «кувався» в кабінеті першого заступника голови Львівської ОДА, – експерт

Перспективний план формування територій громад Львівської області, який облдержадміністрація 24 лютого скерувала у Кабмін, був розроблений непрозоро та не відповідно до методики, затвердженої законодавством.

Рубрика: Політика